Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastická operace pochvy

Ahoj12345
5. 3. 2021 · Poslední odpověď: 24. 3. 2021

Zdravím, před rokem a půl jsem absolvovala jednostrannou labioplastiku. Ůčel zmenšení labia byl splněn. Bohužel se ale malý pysk v místě stehů natrhl, po zhojení je to vidět. Jelikož mi pan doktor i sešíval rozdvojený list v nad tímto labiem, stehem mi pak vytvořil bulku na kapuci nad klitorisem. Ta začala být časem taktéž vidět . K panu doktorovi se už vracet nechci a ráda bych touto cestou našla plastického chirurga, který by se mě ujal a pomohl mi to napravit. K této reoperaci uvažuji ještě nad úpravou kapuce nad klitorisem a taktéž nad úpravou u hráze, respektive odstranění spodní nahromaděné kůže, díky které mi moje vagina nepřijde vůbec hezká. Vrásky, které mám svisle na velkých stydkých pyscích taky ubírají na atraktivitě, vzhledem k tomu, že jsem mladá slečna...otázkou tedy je, zda je možné tyto pysky vyplnit vlastním tukem ? Vím, že je toho hodně... tak se ptám, zda je takovéto rozsáhlejší přání možno uskutečnit? V příloze zasílám fotku

Ještě pro rekapitulaci :) Úprava kapuce, zašití roztrhlého labia, korekce kůže ve spodní části vagíny a výplň stydkých pysků vlastním tukem

Budu velmi ráda za jakoukoli odpověd a popřípadné doporučení vhodného chirurga. Mějte hezký den

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 3. 2021
Nejlepší odpověď
Troufám si napsat, že to nechcete málo. Vaše požadavky jsou svým způsobem splnitelné, ale ideální způsob je přijít osobně na konsultaci, nechat se vyšetřit a pak lze začít jednotlivě s řešením. Nemyslím, že to lze provést najednou, ale uvidíme. V současné době jako tělo nefunguji, ale ozvěte se tak po polovině dubna. Budu vědět více. Prosím, hodnoťte naše odpovědi. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2020
Chirurgie ruky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 2. 2021
Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2018
Laserová rejuvenace vagíny
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2021
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 12. 2012
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 2. 2015
Vaginoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 1. 2013
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2017
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2011
Zvětšení rtů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 5. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi