Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kolik stojí plastická operace nosu?

FAQ
FAQ
12. 4. 2011 · Poslední odpověď: 31. 10. 2011

Jaká je přibližná cena plastické operace nosu? Liší se ceny na jednotlivých klinikách výrazně?

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 30. 10. 2011
Nejlepší odpověď
Dobrý den, konečnou cenu plastické operace nosu určí plastický chirurg při vstupní konzultaci, vyšetření daného estetického problému a stanovení operačního postupu. Orientační cena na naší klinice se pohybuje kolem 32 000,-Kč. V ceně je zahrunta operace, anestezie, hospitalizace.
S pozdravem
Marie Vinklerová, manažerka kliniky
LASER ESTHETIC
***********
Premium
Praha . 31. 10. 2011
Dobrý den,

operace nosu se na naší klinice pohybuje cca od 20000 - 26500 Kč. Záleží na tom, o jaký rozsah by se jednalo, což je možno upřesnit až na základě osobní konzultace s plastickým chirurgem.
Mohli bychom Vám doporučit konzultaci u MUDr. Kulhánka 7.11. ve 12.30h.

S přáním příjemného dne,

LD-plastická chirurgie
tel.: ******
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 10. 2011
Časově jste na tom už dobře, tedy více než rok po operaci a to už je možné nos reoperovat. U Vašeho operatera by měla být cena výrazně nižší, tak bych to asi řešil já na svém pracovišti. Ceny za reoperaci naopak mohou být vyšší na jiném pracovišti, Operace je totiž složitější v tom, že nový operater neví jak to vevnitř vypadá, zatímco původní operater už ví co. Mám s tím 20ti leté zkušenosti, tak vím co říkám. Vaše volba operatera na reoperaci je štastná. Zdraví Dr. Tomášek *************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 28. 10. 2011
Dobrý večer, pak se nezbývá než obrátit na pana docenta a na jeho kliniku Esthe....
S pozdravem....Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 28. 10. 2011
Dobrý den, ceny se liší lehce kliniky od kliniky, ale cena za kompletní rhinoplastiku je okolo 30000 Kč + hospitalizace, na naší klinice je cena za operaci nosu 28 000 Kč + 2000 Kč za ubytování...v případě zájmu je možné se objednat na konzultaci na recepci kliniky na tel ******...Osobní konzultace před operací nosu je velmi důležitá, protože při ní chirurg zhodnotí co je na Vašem nose nutné upravovat a jakým způsobem....
S přáním pěkného víkendu...Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Malá deformace po operaci nosu

maks
31. 7. 2020 · Poslední odpověď: 12. 8. 2020

Dobrý den, Jsem necelé dva měsíce po plastické operaci nosu a doposud probíhalo vše v naprostém pořádku. Poslední 2 dny začala být špička nosu více citlivá a při artikulaci občasně i mírně bolestivá. Dnes ráno jsem si všimla, že na pravé straně špičky nosu se mi vytvořila prohlubeň a celé místo je zbarveno lehce fialovou barvou - jako modřinka. Na druhé straně nic podobného nemám. Jsem si jistá, že jsem se do nosu neuhodila ani ho nějakým způsobem nepoškodila. Mám důvod k obavám? Měla bych kontaktovat chirurga, který mě operoval? Děkuji za odpověď.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 12. 8. 2020
Dobrý den,
finální výsledek lze hodnotit až po roce od operace. Případně pak je možná i následná reoperace, pokud bude nutné. V případě jakýchkoliv pochybností zkontaktujte Vašeho operatéra.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE

Zúžení nosu - orientační cena

ondrapetruska
ondrapetruska
9. 4. 2020 · Poslední odpověď: 14. 4. 2020

Dobrý den, rád bych se zeptal, na kolik by tak orientačně vyšlo celkové zúžení mého nosu a o jak náročnou operaci by se jednalo? Děkuji.

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 4. 2020
Nejlepší odpověď
Orientační cena všeobecně je 40-45 tis. Výkon lze provést i v lokální anestesii.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2012
Operace očních víček
27 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 8. 2013
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 5. 2014
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 8. 2011
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 9. 2017
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 7. 2014
Abdominoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 3. 2011
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 6. 2016
Rhinoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 3. 2015
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi