Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení pochvy

Janka845399
Janka845399
10. 11. 2019 · Poslední odpověď: 15. 2. 2020

Dobrý den přeji, je mi 25 let, měla jsem minimum sexuálních zkušeností. Manžel má penis velký a obtížně se do mě dostává. Existuje operace, která efektivně zvětší pochvu - vagínu? Děkuji za odpověď - Váš čas.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 11. 2019
Nejlepší odpověď
Se zvětšením vstupu do pochvy nemám jako plastický chirurg zkušenosti. Naopak často provádím perineoplastiky, tedy zmenšení vstupu po traumatu po porodu. Jen se domnívám, že může mít chirurgické řešení svá rizika (bolestivá jizva, pocit volnosti při styku, ztráta citlivosti a podobně). Lze používat i dilatátory (poradí gynekolog). Někdy postačí i sexuologické vyšetření. Aplikace botulotoxinu je možná, ale je to krátkodobé řešení.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 15. 2. 2020
Dobry den, je potreba udelat vysetreni, muzete mit pevny hymenalni prstenec, ktery lze povolit, nebo taky lze povolit vchid částečně. S pozdravem Dr. Rohacova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 11. 11. 2019
dobrý den, velmi často není žádná operace zapotřebí, protože stačí uvolnit svaly aplikací botulotoxinu. Mám s tím velmi dobré zkušenosti. Kdybyste nebyla 300 km daleko, pozval bych vás na vyšetření. S pozdravem, MUDr. Radek Poláček

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi