Cena plastické operace horních víček

pacient209026
25. 10. 2013 · Poslední odpověď: 5. 10. 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na plastickou operaci horních víček. Zaráží mě rozdíl cen u těchto zákroků. Hledám ten nejlevnější, ale má strach jestli není i rozdíl v kvalitě operace. Cena se pohybuje od pěti tisíc výše. Děkuji za odpověď. Eva K.

odpovědí (10)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Praha (kraj)... · 30. 10. 2013
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Samozřejmě jsou rozdíly nejen v cenových kategoriích, ale zároveň i v postupech a kvalitě provedení zákroku. Provádím operace víček nejmodernější metodou, která zaručuje minimální otoky, rychlý návrat do běžného života, krátkou dobu rekonvalescence. Zákrok se provádí ambulantně. Cena je od 14 000 Kč a zahrnuje předzákroková vyšetření. 
Brno · 14. 10. 2015
Dobrý den, paní Evo,

máte pravdu, někde operují horní víčka za 6 000 Kč, jinde za 2krát tolik. Rozdíly v cenách mají své opodstatnění.

Cena operace je vyšší, pokud jí dělá atestovaný plastický chirurg. Oční lékaři zpravidla operují víčka levněji.
Větší poptávka je po zkušených a šikovných operatérech. Ti, kterým zkušenosti a osobní doporučení od pacientů chybí, zpravidla bojují nízkou cenou.
Velké kliniky investují statisíce až miliony do reklamy, to se samozřejmě na ceně operace musí odrazit také.
Operace jsou dražší v Praze než například v Jičíně.

Jde o oči a operatéra je třeba vybírat velmi pečlivě. Nedobrý výsledek za ušetřených několik tisíc nestojí.U mě na klinice Leticia stojí operace horních víček 12 000, operace dolních víček stojí 13 000.

Petr Hýža
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Žádné recenze
Pardubice · 28. 10. 2013
Dobrý den, v takovémto případě není radno se rozhodovat podle ceny. Ceny se liší dle specializace, místa působení a typu pracoviště. Menší města většinou znamenají nižší ceny a taktéž nemocnice mají ceny nižší. tam je ale možnost, že Vás bude operovat lékař bez atestace, tedy s málo zkušenostmi. Důležité je vybrat právě zkušeného operatéra. Rozhodně se vyhněte jiným specializacím než plastický chirurg a oční lékař.  Cena za operaci horních víček je u nás 6.800,- Kč.
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Oční klinika OFTEX
Ústí nad Labem · 28. 10. 2013
Dobrý den, doporučovala bych se o operaci rozhodovat nikoli podle ceny, ale podle zkušeností určitého pracoviště, nejlépe plastické chirurgie. Zdraví Prim. MUDr. Blanka Vraspírová
MUDr. Eva Dřevínková
Praha · 28. 10. 2013
Dobrý den,

ceny za operace horních víček se velice liší. Záleží, kdo operaci provádí. Nespecializovaný lékař má operace levnější a často i oční lékař. Atestovaný plastický chirurg má ceny vyšší vzhledem k jeho specializaci a často způsobu, jak danou operaci provádí. Také záleží na daném zdravotnickém zařízení.
Konzultace jsou často zdarma.
S pozdravem,
Eva Dřevínková
Premium
4 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... · 26. 10. 2013
Dobrý den.
Cena operace horních víček je 8000 Kč.

S pozdravem,
MUDr.Libor Polák
Premium
Dobrý večer, estetická operace očních víček patří plastickému chirurgovi. Ten, je-li kvalitní, má cenu pochopitelně vyšší než lékař nezkušený, jiného oboru, pracující jinak. Jsou mi bohužel známy případy různých salónů bez platné registrace, kde se operuje, výsledky operací lékařů jiných oborů, dokonce i jedné dermatoložky. Výběr je ale samozřejmě na Vás.

Mějte se dobře.
MUDr. Petr PACHMAN
Premium
Praha · 26. 10. 2013
Dobrý den

cena se liší jak podle místa kde je zákrok prováděn, státní nemocnice nebo soukromá klinika i tím kdo zákrok provádí, zda oční lékař či plastický chirurg. Zákrok nabízejí specialisté v obou oborech, plastičtí chirurgové mívají cenu vyšší.
Ve státní nemocnici nebo klinice je zákrok obvykle levnější ale může se stát, že Vás bude operovat lékař v zácviku bez atestace byť pod kontrolou zkušenějšího lékaře.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
0 adres v · 25. 10. 2013
Dobrý den, v naší klinice tuto operaci provádí také dva zkušení plastičtí chirurgové, konzultace zdarma a vzhledem k tomu, že jsou oba velice zkušení, můžete se dostavit rovnou k operaci a konzultovat to před zákrokem. Cena je 8tis.Kč. Hezký den
MUDr. David Tomášek
Praha · 25. 10. 2013
Rozhodně nehledejte operatera podle ceny výkonu ani počtu zlacených klik na jejich pracovištích. Investujte do konsultací na více pracovištích a po uvážení si vyberte svého operatera. Doporučuji zkušeného atestovaného plastického chirurga.

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 12. 2012
Operace očních víček
27 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 8. 2013
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2017
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Operace horních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2014
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi