Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Který laser je nejrazantnější?

Uzivatel · Prabuty · Vytvořeno: 30. 1. 2008 · Aktualizace: 4. 2. 2008

Přeji krásný večer, tak mi poradili tuto poradnu či w.stránku.Přečetla jsem snad všechno dost důkladně a mohu prohlásit,že nerozumím vůbec ničemu.Co odpověd,to jiný názor!Jeden radí portrait,druhý erbiiový lasr,další cooltouch-chlazený,někdo IPL.Najela jsem na zahraniční diskuze a tápou i tam.Takže prosím o ujasnění-který s lasrů je nejrazantnější?Protože po opravdu důkladném prostudovaní zde a na zahraničních webovkách,mám pocit,že pokud má někdo jizvy,neodstraní se to povrchovým paprskem,ale dermabrazí lasrem.Můžete mi prosím napsat,kdo provádí dermabrazi-obroušení povrchu opravdu nějakým razantnějším lasrem?Tak jako nepomáhají krémy,tak zcela určitě nepomáhají jen povrchové pohlazující lasry.Jsem pražská,ale pokud to bude nutné,dojedu i mimo prahu.Chci jizvy opravdu zminimalizovat a na jedné diskusi se vede na toto téma dost obsáhlá diskuse.Napsali tam pacientky,které podstoupili erbiový výbrus pleti a přesto mají jizvy dál?????Jak je to možné????

4 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • FACELIFTING Praha

FACELIFTING Praha

4. 2. 2008 ·

2 odpovědi

Vážená paní,
    otázka je,co myslíte razantnějším laserem. Nejvhodnější by bylo,kdybyste se objednala k bezplatné konzultaci na naší recepci, telefon je 222 511 790.Naši lékaři se vám pokusí zodpovědět všechny vaše dotazy na místě a zároveň zhodnotí možnosti therapie.
    Facelifting - lékařská kosmetika
    Karlovo náměstí 7
    Praha 2

• MUDr. Markéta Lorencová

MUDr. Markéta Lorencová

31. 1. 2008 ·

85 odpovědÍ

Dobrý den,jizvy neodstraníte pouze je lze korigovat.Je možno použít invazivní lasery jako erbiový nebo CO2.Výsledek je závislý na stavu jizev a postupu zákroku.

• Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

31. 1. 2008 ·

224 odpovědÍ

Dobrý den, v naší klinice provádíme rejuvenaci pomoci IPL - tato metoda není tak razantní ale opakováním dosahujeme velmi dobrých výsledků. Konzultace je zdarma. S pozdravem Pavel Janda, 602 663 556.

• MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)

MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)

31. 1. 2008 ·

18 odpovědÍ

Dobrý den, v našem centru provádíme klasický resurfacing odpařovacím CO2 laserem, jedná se o nejrazantnější typ těchto zákroků, prováděný v celkové anestezii. Více na www.mlc-laser.com a eventuelně při konzultaci. S pozdravem za MLC MUDr.Ivana Bäumeltová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.