Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výplň rtů, která trvala týden

Any93
22. 2. 2021 · Poslední odpověď: 3. 3. 2021

Dobrý den, podstoupila jsem výplň rtů kyselinou hyaluronovou 1ml, je to cca dva týdny od zákroku, a moje rty jsou zpátky na původní velikosti. Mám opravdu tenké rty, zvětšení tak bylo velmi patrné a moc hezké, ale za dva týdny, jako bych na žádném zákroku nebyla, a moje rty jsou opět tenké. Jak je to možné? Může se jednat o nekvalitní výplň? Co se s tím dá dělat? Nechce se mi věřit, že jsem tisíce za zákrok vyhodila z okna. Děkuji.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Hana Šulcová MBA
Praha . 3. 3. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den, zdravím Vás, nevím, který typ kyselina HA byl zvolen, většina preparátů do rtů není ani určena a z těch které se do této lokality aplikují je většina pouze k hydrataci, objemové jsou ojediněle, tedy se efekt a velikost odvíjí od preparátu ale také způsobu aplikace.
Pokud nejste s výsledkem spokojená, doporučuji konzultovat na pracovišti, kde jste zákrok podstoupila.
Klidný den
Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 24. 2. 2021
Dobrý den,
souhlasím s kolegy, pravděpodobně se jednalo pouze o otok. 1ml nemusel být pro Vás dostačující.

S pozdravem
MUDr. Eva Urbánková, MBA
Klinika YES VISAGE
Premium
Kladno . 23. 2. 2021
dobrý den, ten týden se mohlo jednat o otok, který rty dočasně zvětšoval. Nicméně opravdu můžete extrémně rychle odbourávat výplň, mám i ve své praxi jednu klientku, která má stejný problém. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Premium
Dobrý den,
po aplikaci byly Vaše rty jednoznačně nateklé, tudíž je těžké říct, zda ten 1ml nebyl nedostatečné množství a také záleží jakou metodou a kam do rtů to bylo aplikováno. Na kvalitě použité výplně pak také záleží. Bohužel jste nepřiložila Vaši fotografii a tak toto vše jsou pouze dohady. Obecně také platí, že po splasknutí otoku je velké procento žen překvapeno, protože to chtěly rty více zvětšené, nebo si během otoku na velikost zvykly a přijde jim to málo.
Jinak všechny přípravky na bázi kyseliny hyaluronové tělo postupně odbourá. Jak rychle, závisí na vašem metabolismu, mimice a životním stylu, na kvalitě použité výplně a na místě aplikace. Ze rtů se kyselina hyaluronová bohužel odbourává nejrychleji. Nejkvalitnější výplně ve rtech vydrží 6 až 10 měsíců.

S pozdravem Tým Medical Institut care, s.r.o.

Související dotazy

Dodání plnosti rtu s permalipem

Ezea
Ezea
29. 7. 2018 · Poslední odpověď: 2. 8. 2018

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, zda je možné již permalipem zvětšenému hornímu rtu dodat plnost a červeň. Pořád mám ret jakoby vykrojený a i přesto, že jsem o mnoho spokojenější, myslím, že ret působí nedodělaně, stále jakoby vyloženě. Bylo mi řečeno, že je to tím, že můj původní ret byl opravdu malý. nejde mi o zvětšení ale spíš modelaci tak, aby byl ret opravdu plný. Existuje nějaký zákrok nebo jsem odkázána na kyselinu hyaluronovou? Prosím o jakoukoliv radu a doporučení. Moc děkuji!

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
modelací rtů se zabývám léta, je to můj koníček :-) Nejlepší zkušenosti mám s produkty s kysel. hyaluronovou, které jsou přímo určeny k výplni rtů; ve Vašem případě( soudím dle fotky) by stačila malá úprava horního rtu. Hyaluronová kyselina nemá dle mého soudu žádné nevýhody- a ve Vašem případě by byla ideální volbou.Budete-li mít zájem, ráda Vám vše vysvětlím!:-)
Srdečně Dr Ludvika Záhořová,Poliklinika na Národní, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2021
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Kyselina hyaluronová
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 9. 2018
Kyselina hyaluronová
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 2. 2014
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2016
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2017
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022
Zvětšení rtů
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 12. 2021
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 11. 2018
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 1. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi