Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Boulička na křídle nosu

Janule_xD
26. 4. 2021 · Poslední odpověď: 21. 9. 2021

Dobrý den, na levém křídle nosu se mi cca po tydnu od operace vytvořila boulička (měkká, průměr cca 6mm). Doktor mi na ni řekl, ať ji mačkám, ale bohužel ani po 3 týdnech to nemá žádné výsledky. Je možné se ji zbavit nějakým jiným způsobem?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 21. 9. 2021
Dobrý den,
můžete zkusit oteklé místo vylepovat tzv. stripy, nalepit je na oteklé míto a ponechat během noci. Masáže někdy otok tkání zvyšují.
S pozdravem
Dr. helena Singerová
Dobrý den,
hojící procesy trvají několik měsíců a proto tři týdny je ještě poměrně krátká doba na to hodnotit, zda masáže pomohou nebo nikoliv. Nevím, zda vidíte aspoň trochu efekt nebo vůbec ne. Pokud je bouračka měkká a elastická a bezprostředně po stlačení mizí a pak se obnoví, měly by masáže pomoci. Pokud na tlak vůbec nereaguje, poraďte se s operatérem co dál.

S pozdravem

M. Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Křivý nos po rhinoplastice

Enina
Enina
30. 1. 2019 · Poslední odpověď: 22. 2. 2019

Dobrý den, dne 19.12.2018 jsem podstoupila operaci nosu. Nos jsem měla velký a chtěla jsem ho zmenšit. Po sundání sádry byl nos z profilu hezký malý, ale ze předu je prohnutý / křivý. Předtím jsem ho měla rovný. Jsem z toho nešťastná. Doktor mi doporučil tlakové masáže, ale pořád nevidím žádné zlepšení. Spíš se mi zdá, že se mi křivý i přepažká ze spodu nosu. Navíc mám na pravé straně u kořené nosu hrbolek (na dotek). Srovná se nos časem? Mám strach, že mi zůstane křivý :-(

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 1. 2. 2019
Nejlepší odpověď
Diobrý den,

nos zraje po operaci do konečné podoby několik měsíců minimálně. Je potřeby masírovat a vyčkat. Případná korekce je i tak možná obvykle až po roce.
S pozdravem

Kulhánek

Hojení měkké části nosu

martin1234
martin1234
12. 3. 2019 · Poslední odpověď: 13. 3. 2019

Zdravím,chtěl bych poprosit o názor popřípadě jestli nebude mít někdo nějakou zkušenost 3 roky zpátky jsem podstoupil komplet rhinoplastiku ,ale jelikož jsem nebyl výsledkem spokojený,před 3 mesící jsem podstoupil reoperaci u jiného operatora.Měl jsem dlouhou a spadlou spičku. V lokalní anest. mi p.doktor špičku trochu zužil.zkrátil a přizvedl.Po sundání sádry několik dnů nos vypadal přesně tak jak jsem si představoval,ale pak začal nos otékat a začala se špička zvětšovat a prodlužovat. Ted po 3 měsících natéká většinou hrot nosu ale nejvíce mě děsí špička nosu,když na ni zatlačím cítím tam úplně něco tvrdého a když natáhnu kůži na špičče tak za kůži jdou vidět takové bílé hrudky,které si myslím že mi zase prodlužují špičku.Myslíte že sami vymizí a špička změkne??p.Doktor mi na kontrole měsíc po zákroku právě říkal že nedělat žádné tlakové masáže

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 13. 3. 2019
Dobrý den,
též se doporučuji obrátit na Vašeho operatéra, takto na dálku bohužel nelze poradit nic konkrétního. Hojení nosu po rhinoplastice trvá déle.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 11. 2022
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2019
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 3. 2020
Odstranění tetování
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2019
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 11. 2022
Chemický peeling
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 3. 2009
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2010
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 1. 2020
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 5. 2017
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 11. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi