Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 11. 2012 · Aktualizováno: 21. 8. 2016

Operace nosu (dr. Záruba)

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Operace nosu
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den,10.října to bude přesně rok co jsem si nechala operovat nos panem doktorem Dušanem Zárubou.Pan doktor je kouzelník,nyní mám nádherný nos a po mém komplexu z dřívějška už není ani památky..Nechat se panem doktorem operovat bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí.Mohu jedině doporučit,výsledek je úžasný..Říká se,že nos si ještě rok sedá,proto jsem nechtěla psát předčasně,ale nyní mohlu říct,že na této klinice odvedli výbornou práci.Moc chválím celý kolektiv a panu doktorovi děkuji,že mi změnil život k lepšímu a krásnějšímu :)

1

Komentář (1)

Ahoj IIIucie... fotečky by si nedala ?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Rhinoplastika u MUDr. Paděry
Pan doktor Paděra je nadmíru ochotný a lidský lékař, s profesionálním přístupem. S výsledkem jsem maximálně spokojena a moc děkuji, že dosáhl při tak složitém zákroku opravdu tvaru nosu, jaký jsem požadovala. Děkuji moc.
Pan doktor je opravdu moc milý.

Pan doktor je opravdu moc milý. První plastika se ale vše nespravila a druhá také ne. Nemám sice orlí nos ale teď ho mám do písmene S. Přemýšlím o třetí plastice. Podotýkám, že jsem poctivě prováděla tlakové masáže, vlastně stále provádím, protože...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.