Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Boulička v prsu

aadela
7. 2. 2010 · Poslední odpověď: 7. 12. 2010

Dobrý den,mám k Vám prosím dotaz.Mám 10 měsíců po augmentaci s modelací.Levé prso jsem měla ze spodu dlouho tvrdé,měla jsem tam takové zatvrdliny a ted když už mně docela změklo,tak jsem si pod dvorcem,hned vedle svislé jizvy,nahmatala malou bouličku,asi tak o velikosti menšího hrášku.Myslíte že to mám přikládat k těm zatvrdlinám,co jsem měla a že to třeba ještě zmizí?Nebo se mám obávat nějakýho nádoru?Mám hrozný strach.Moc Vám děkuji za odpověd.Adéla

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 12. 2. 2010
Nejlepší odpověď
Vážená slečno,

ta boulička je zřejmě projizvený kousek mléčné žlázy. To po této operaci bývá často. Avšak jednoznačnou diagnozu může určit pouze ultrazvukové případně mammografické vyšetření.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
7. 12. 2010
Dobrý den, zajděte si na kontrolu ke svému plastickému chirurgovi a na mamologické vyšetření, teoretizovat není na místě. Pravděpodobně se opravdu jedná o implantát popř. jeho kapsu, ale kontrola je více než vhodná. S pozdravem. Dr.Pachman, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 3. 12. 2010
Dobrý den, jistě lze částečně souhlasit s kolegou Víškem, že se jedná o hmatný implantát. Z pouhé anatomie prsního svalu je zřejmé, že může být hmatný i při umístění pod prsním svalem, nikoliv jen nad ním. V každém případě se objednejte na kontrolu k operatérovi. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 3. 12. 2010
Vážená slečno,

velmi pravděpodobně si hmatáte okraj nebo povrch implantátu. To se u použité operační techniky /pozice implantátu na, nikoli pod sval/, může stát. Určitě byste se se svým problémem měla obrátit na Vašeho původního operatéra.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSC., plastický chirurg.

Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 3. 12. 2010
Dobrý den. bez vyšetření Vám nikdo z nás neporadí. Zajděte za operatérem a na mammologii. Příčin může být mnoho. Nemyslím, že by se jednalo o něco zhoubného, ale vyšetření a kontrola je na místě.
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 2. 2010
Nechte si udělat UZ a pak zajděte k operaterovi, eventuelně si zobjektivisujte situaci u atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Můžete se stavět i u nás,bude Vás to stát jen ten čas a cestu, protože do konce února provádíme konsultace zdarma. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 7. 2. 2010
Dobrý večer. Chce se mi říci, že téměř jistě se o nádor nejedná a jde o pooperační změnu. Ale jistotu může dát až mammologické vyšetření. Takže bych radil toto vyšetření na pracovišti, kde jste byla před operací a s výsledkem kontrola u operatéra. Nashledanou, Dr.Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Gynekomastie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 5. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 12. 2009
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2021
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 5. 2020
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi