Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Chronická zadní rýma

eparizko
17. 10. 2008 · Poslední odpověď: 17. 10. 2008

Dobrý den, ráda bych věděla, zdajde léčit také chronická zadní rýma. V minulosti jsem měla častý zánět dutin, případně i hnisavou rýmu bez zánětu dutin. Mívám hlavně po ránu ucpaný nos, když povolí, obvykle toho moc nevysmrkám, ale spíš vyplivnu hleny. Hlen je poměrně hustý a proto taky jde špatně vykašlávat. Hlen se tvoří pomalu, ale stéká do krku takřka neustále. Byla jsem vyšetřena na problémy s chrápáním. Bylo mi řečeno, že je to tak na hranici, nebezpečnosti. Nicméně bych prý měla zkusit, zda by se tento problém částečně neodstranil redukcí váhy.Pokud by však tento problém i pak přetrvával, byl by dle vyjádření odborníků nutný chirurgický zákrok. Nejsem si jista, zda jsem na zmíněném pracovišti uvedla, že mám problémy se zadní rýmou, ale určitě to také přispívá k problémům s chrápáním. Proto bych ráda věděla, zda se dá něco dělat i s tímto druhem rýmy. Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
LENTE s.r.o.
2 adresy v Plzeňský kraj, Praha (kraj)... . 17. 10. 2008
Dobrý den, postup je jednoduchý. Nejprve Vás musíme vyšetřit včetně fibroskopického vyšetření, také provedeme monitoraci spánku v domácí prostřední a druhý den budeme moci operovat nebo přesně rozhodnout o další léčbě.

S úctou, dr. Pavelec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 10. 2017
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 2. 2013
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2014
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2019
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 3. 2020
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2014
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 7. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2010
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 11. 2022
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 4. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi