Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Uvolněná sádra

Uzivatel
26. 4. 2007 · Poslední odpověď: 27. 4. 2007

Dobrý večer,toto pondělí jsem podstoupila operaci špičky nosu tzv.měká část v lokální anest.Vše je v pořádku po neděli mám jít na sundání sádry.Sádru mám na celém nose i na horní části nosu,jenže se mi zdá,že je dost volná,nechci zatím volat svému operatérovi,neboť si nejsem jista zda to tak má být,ale mám obavy,jestli to za ty 3dny než půjdu na sundání nemůže nějak ovlivnit výsledek práce chirurga.Milí lékaři,prosím poraďte mi.Věřím,že máte velké zkušenosti.Cítím jak můžu pod sádrou hýbat celým nosem.Předem děkuji za každou radu.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 27. 4. 2007
Nejlepší odpověď
Po operaci měkkého nosu se vždy sádra nemusí přikládat.Obvykle se ponechává jen jeden týden.Po týdnu se každá sádrová dlažka,vlivem opadnutí otoku, trochu uvolní.Dúležitější je vylepení náplasťovými pruhy pod sádrou.Jdete-li za 3 dny na kontrolu,myslím,že nemusíte mít obavy.S pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Pavel Kurial
3 adresy v Jihočeský kraj . 27. 4. 2007
Dobrý den Deniso, přikládám vždy sádru i po operaci měkkého nosu a v případě uvolnění fixace jsou pacietnky vybaveny pásky (náplast), kterými si ji mohou upevnit nebo přichází ke konstrole dříve. S pozdravem MUDr.Pavel Kurial
Hradec Králové . 27. 4. 2007
Dobrý den, uvolněná sádra vyžaduje nápravu. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
27. 4. 2007
Dobry den Deniso. Kontaktujte sveho operatera. Ten vi nejlepe, jak ma byt sadra ve Vasem pripade. Jiste Vam rad odpovi. PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi