Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

31. 7. 2017 · Aktualizováno: 17. 8. 2017

Vhodný čas na operaci nosu

Nepřesvědčivý výsledek
85624
85623

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Můj nos mi sráží mé sebevědomí . I když se pro operaci nosu rozhoduji velmi dlouho, nyní jsem si už jistá pokud ovšem není pozdě. Začínám novou životní eapu po rozvodu.

21

Komentářů (21)

Dobrý den, Taflíčku,<br />
chápu Vás, protože jsem taky měla dřív velký nos - ale teda mnohem větší a delší, než máte vy :-) Jestli si myslíte, že máte velký nos a trápí vás to dlouhodobě a máte prostředky to změnit, tak do toho určitě jděte! Já jsem na to odvahu, čas a prostředky našla až po čtyřicítce a teď jsem velmi spokojena. Dodalo mi to hodně sebevědomí a i když ani teď nejsem maximální krasavice, i tak si myslím, že ve svých letech vypadám pěkně a když se oháknu, tak snad i atraktivně :-) Já si myslím, Taflíčku, že i teď jste hezká, ale jestli si teda necháte nosánek trošku zmenšit, tak budete ještě krásnější :-) Já byla ve Varech v Ústavu estetické medicíny a byla jsem moc spokojena.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Vylupování nosu po rhinoplastice

Právě jsem necelý týden po rhinoplastice. Po sundání sádry přišel menší šok, nos je otlačený od sádry a náplastí. Hned druhý den už byl nos o poznání jiný a samozřejmě krásný! Tímhle moc děkuji p. Docentu Valkovi za jeho zlaté ručičky. Jste...

Číst dál
Operace nosu MUDr. Horyna

Byla jsem velmi spokojená s přístupem MUDr. Horyny i sestřiček. Bylo mi vše perfektně vysvětleno co se týče zákroku a co bude následovat po zákroku, takže jsem vůbec neměla strach. Bylo o mě suprově postaráno, perfektní přístup a ochotný personál....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.