Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rhinoplastika pojištovna

Novak789
4. 12. 2022 · Poslední odpověď: 10. 12. 2022

Dobrý den, na internetu jsem se dočetl, že když je nos po úraze a špatně se vám dýchá, tak by rhinoplastiku měla hradit pojišťovna. Mám nos vybočený do strany po úrazu, ale když se mi to stalo tak jsem v nemocnici nebyl. Až teď po roce jsem to začal řešit a na ORL mi doporučili septoplastiku. Kdybych chtěl rhinoplastiku, tak jim na ORL mám říct, že mám nos do strany a chtěl bych rhinoplastiku?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 10. 12. 2022
Dobrý den,
myslím si, že operace nosní přepážky přes zdravotní pojišťovnu by byla možná na ORL, a to tam kde mají smlouvu se zdravotní pojišťovnou na tyto výkony. Nemyslím si ale, že celá operace - tedy přepážky i s rhinoplastikou by bylo možné hradit ze zdravotního pojištění na ORL, ale na to byste se měl informovat přímo na tomto oddělení.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážený pane,
operace "na pojišťovnu" se provádějí pouze na pracovištích, které mají tyto kódy se zdravotními pojišťovnami nasmlouvány. Tedy, málokterá privátní klinika plastické chirurgie do této kategorie patří. Celkem určitě by Vás dokázali odoperovat i kolegové se specializací ORL.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi