Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Sekundární rhinoplastika

Nikm
Nikm
28. 1. 2022 · Poslední odpověď: 1. 2. 2022

Dobrý den, Dlouhou dobu jsem se rozhodovala, zda začít hledat plastického chirurga, který by mi pomohl k lepšímu nosu. V roce 2020 jsem podstoupila septorhinoplastiku na ORL klinice. Chtěla jsem, aby se zúžila špička nosu a zároveň se odstranila plochá část u kořene nosu. Výsledek je však ten, že mám hrb větší (zde byla vložena drť z chrupavky) z jedné strany, než před operací a nos je celkově širší. Na jedné konzultaci jsem již byla údajně by mi šlo snést cca 3-4 mm nosu z profilu, mám strach, abych pak neměla spičku nosu moc "vzhůru". Přikládám foto po operaci. Moc děkuji za rady.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 1. 2. 2022
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
pokud byste chtěla nos celkově zúžit, je nutné provést zúžení kostí ze stran to je tzv. laterální osteotomie, při redukci tkání špičky by se špička měla jen trochu zúžit, nemusíte se bát, že by se příliš zvedla, vaše kůže se nebude schopná tolik stáhnout, aby šla špička příliš nahoru.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi