Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Způsob zmenšení nosních dírek

Maria200791
28. 5. 2013 · Poslední odpověď: 31. 5. 2013

Dobry den,

pri konzultaciu rhinoplastiky u plastickeho chirurga mi bolo povedane, ze mi bude potrebne zmensit nosne dierky. Docitala som sa, ze v zahybe nosneho kridla bude vedeny ostry rez, ktory casom uplne zanikne. Rada by som vedela, ako dlho v priemere trva spominanie zaniknutie rezu. Existuje iny sposob zmensenia nosnych dierok?

Vopred dakujem za odpoved.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 5. 2013
Nosní dírky jinak než řezem nezmenšíte...Lze změnit tvar, zúžit bez jizev, ale obvod bez jizvy ?- takový postup neznám..Zdraví Dr. Tomášek.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Hledám chirurga na operaci nosu

Lissa01
Lissa01
21. 1. 2020 · Poslední odpověď: 27. 1. 2020

Dobry den, uz vyse dvoch rokov hladam vhodneho operatera, mam vytvorenu predbeznu predstavu ako by som chcela vidiet vysledok po operaci, kedze mi moj profil nesedi a velmi mi nici sebavedomie uz dlhe roky, rozhodla som sa napisat sem, ak mate navrh ku komu s tymto problemom ist, budem velmi rada za kazde odporucanie. Hladam niekoho z sk alebo cz, kto by bol ochotny moj problem vyriesit. Dakujem sa kazdu recenziu. Prikladam svoju fotku bez uprav a fotku aky by som chcela vysledok. Urcite si neham poradit co sa k mojmu profilu bude hodit...

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 27. 1. 2020
Nejlepší odpověď
Chcete-li recenze hledejte je podle jmen operaterů. Na fotodokumentaci, kterou vidím ( a podle ní nerad hodnotím) nemáte předozadní snímek, máte určitě hrot širší a kulatější. Záleží také na kvalitě Vaší kůže. Provádím nosy už 25 let, mám školu z Ústavu Lékařské Kosmetiky v Praze, ale nikdy Vám neslíbím splnění absolutní představy. Pokud Vám to někdo slíbí, tak to s ním zkuste, budu držezt palce. Souhlasím s kolegou Borským - musí se to vidět. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 9. 2017
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2023
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 6. 2017
Rhinoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 1. 2014
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 1. 2023
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 1. 2024
Rhinoplastika
Žádné odpovědi
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2020
Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2017
Otoplastika
20 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 3. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi