Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Honenie po operácii očných viečok

MonikaRozborilova
28. 7. 2023 · Poslední odpověď: 14. 8. 2023

Dobrý deň, 16.6.2023 som absolvovala operáciu očných viečok. Jedno obočie sa mi zdá ovisnuté. Je to v poriadku? Bude sa to ešte vypínať? Koža je tenká, jazva ešte červená. Opuch už odznel. Dodrzujem všetko čo mi bolo doporučené. Masirujem a natierame krémom Scar.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 1. 8. 2023
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
masírovat jizvy je nutné, pokud jsou tuhé, pak když změknou, je již masírovat nemusíte. Co se týče krémů, není vhodné dávat příliš silnou vrstvu, aby se jizvy a kůže příliš nenasákla, byla by pak stále jakoby oteklá. Nechte víčka vklidu dohojit, již nemusíte dělat nic, jen chránit jizvy proti sluníčku, můžete již používat dekorativní kosmetiku a jizvy skrýt.
Časem si vše " sedne"
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
FORMÉ Clinic
Praha . 14. 8. 2023
Dobrý den. Jizvu hlavně chraňte před sluníčkem. Gel na hojení jizev stačí aplikovat malinko, klidně ještě měsíc masírujte. Je možné, že otok přetrvává, bývá totiž 2-3 měsíce po operaci. S pozdravem a hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
podle fotografií se mi nezdá žádný pokles obočí. Operace víček s sebou takovouhle komplikaci nepřináší. Podívejte se určitě na předoperační fotografii. (Předpokládám, že vás operatér před výkonem fotil)

S pozdravem
Ivo Menšík

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi