Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolesti při operaci víček

eliska41563
25. 2. 2010 · Poslední odpověď: 5. 6. 2010

Dobrý den, podstoupila jsem operaci očních víček. Jsem s výsledkem velmi spokojene. Při zákroku mně to ale velmi bolelo. Nikde jsem se o této bolesti nedočetla. Připadalo mně to, jako kdyby mně pan doktor, chtěl oko rozmáčknout. Cítila jsem hrozný tlak na oko.Lékař mě ujistil, že je to vpořádku. Chci se tedy zeptat, jestli to tak opravdu je? Kamarádka se rozhodla pro stejný zákrok, ale asi jsem ji dost vyděsila. Velmi vám všem děkuji za odpovědi a celkově za tyto stránky.!!!!!!!!!!! Hezký den Eliška

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 2. 2010
Nejlepší odpověď
Tlak na oční bulbus pomůže najít tukové váčky, které, pokud se neodstraní, mají negativní vliv na estetický výsledek. Často se stává, že při déletrvajícím ležení při výkonu zapadají vnitřní tukové váčky hluboko a nedají se nalézt. Tak si operater pomáhá tlakem na oční bulbus. Někdo z kolegů ze šetrnosti to tam raději nechá a otázka je co je lepší zda chvíli vydržet tlak na bulbus oční, nebo mít za 2-3 roky recidivu klenutí víček. Vše ale závisí na prahu citlivosti jedince. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 1. 3. 2010
Vážená paní,

předpokládám, že jste absolvovala operaci horních víček. Horní blepharoplastika se provádí ambulantně v lokální anestezii. Efekt aplikace lokálního anestetika musí být takový, že pacientka nesmí během zákroku cítit jakoukoli bolest. Někdy může vnímat nějaké pocity, jako je např. dotek, pocit chladu, napětí a nebo tlaku. Operace rozhodně nesmí být pro pacientku traumatizujícím zážitkem. Opravdu Vás operoval kvalifikovaný plastický chirurg?

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimilm Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
Chrudim . 25. 2. 2010
Dobrý den, o podobných obtížích slyším poprvé. Ale vnímání bolesti je velmi individuální, tedy přesně nesdělitelné. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2009
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2017
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 10. 2016
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2020
Botulotoxin
19 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 7. 2015
Kryolipolýza
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2015
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 9. 2013
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 9. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi