Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Labioplastika, bolest při styku

cr2710900197
cr2710900197
8. 6. 2020 · Poslední odpověď: 9. 6. 2020

Zdravím ?‍♀️ chci se zeptat, byla mi udělaná reoperace, výsledek je katastrofa, to mě teď trápí ale nejméně. Dělali mi i kůži dole, u otvoru, jak kdyby jak je hráz, jsem měsíc a 10 dní po zákroku, chtěla jsem mít pohlavní styk s partnerem, a on se do mě nemohl za boha dostat. Taková bolest, že jsme to vzdali. Prosím Vás, neříkejte mi, že mi, ze jak mi to zašily, tak mam zmenšeny otvor, a už nikdy nebudu mít sex...Pomoc ! ?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 9. 6. 2020
Dobrý večer, těžko se vyjádřit. Kolik je vám let? Proč se dělala operace? Bylo to z kosmetických důvodů nebo léčebných? Je potřeba vyšetření, jinak vám nedokáži poradit. Někdy může dokonce nastoupit stav, kterému se říká vaginismus. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
MUDr. David Tomášek
Praha . 9. 6. 2020
Pravda je, že jste již na hranici šesti týdnů, kdy může být už první styk, opatrný, s předehrou a eventuelně lubrikačním gelem. Nedovedu si představit, že by odstraněním části malých stydkých pysků mohl být problém se stykem. Buďte v klidu a dejte tomu čas tak určitě před dva měsíce provádějte tlakové masáže. Ale muselo by se to vidět a stanovit co s tím. Dvě labioplastiky po sobě tedy s reoperací mne překvapuje...
Budete-li chtít můžeme to vyšetřit. Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami. Začínáme konsultovat v květnu, pokud se nic závažnéhop nestane.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 8. 6. 2020
Dobry den, nepisete jaky typ reopetace Vam delali. Jestli zuzovali jenom vchod nebo i pochvu. Musela bych to videt, abych se mohla vyjadrit, jake to bude mit nasledky do budoucna. Dr. Rohacova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 4. 2008
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2017
Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2009
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2022
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 10. 2016
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 1. 2013
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 12. 2016
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2009
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi