Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Převislá oční víčka - jak postupovat a platba pojišťovnou

Anonymní
janinka24
22. 7. 2014 · Poslední odpověď: 30. 7. 2014

Dobrý Den, je mi 24 let a mám převislá oční víčka a docela dost mi to začalo vadit?! Mam porad vyraz jak kdybych byla unavena, slzy mi oči a boli me casto hlava Chci se zeptat jak mam postupovat.... A jestli mam narok na tento zakrok aniž bych to platila Dekuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 7. 2014
Nejlepší odpověď
Blefaroplastika, jako estetická operace ve Vašem věku není na místě. Tento výkon se provádí až v době, kdy ustupuje množství elastických vláken v kůži, ta začíná být neelastická a přebytky začínají přepadat. Jsou sice situace, kdy toto nastává i dříve a to v případě nemoci kůže zvané \"cutis lacta\", ale to je pak všude na těle. Zkuste se nechat dokonale vyšetřit u oftalmologa , pak teprve u plastického chirurga.
Zdraví MUDr. Tomášek, 
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den. Objednejte se na plastickou chirurgii,tam se dozvíte postup. Zákrok se provádí v místní anestezii, Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Prostějov . 23. 7. 2014
Dobrý den.

Jste mladá. Věk 24 let mě překvapuje, že by jste již byla kandidátem k operaci.
Můžete být v tomto ohledu výjimečná a můžete mít opravdu kandidátem na operační řešení.
Před výkonem a konzultaci u plastického chirurga doporučuji řádné oční vyšetření. Zjistit proč slzí oči, může se jednat i o poruchu průchodnosti slzných kanálků. Příčina bolestí hlavy může být z jiných příčin neurologických - krční páteř, hormonálně, nedostatek tekutin,....
Zákrok v oboru plastické chirurgie není hrazen zdravotní pojišťovnou. Tuto možnost může využít jen odbornost oční.

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 3. 2015
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2017
Operace očních víček
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 3. 2013
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 1. 2011
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2014
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 5. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi