Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Povislá kůže horních víček

verunika
14. 6. 2010 · Poslední odpověď: 13. 3. 2013

Dobrý den, je mi 32 let a mám povislou kůži na horních víčkách a poslední dobou mám pocit, že musím neustále mhouřit oči a mírně se mračit. Je možné, aby za to mohla kůže horních očních víček? Uvažuji o plastice a zajímalo by mě zda bych měla dříve navštívit očního lékaře z důvodu možnosti hrazení zdravotní pojišťovnou. Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědí (16)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 13. 3. 2013
Dobrý den,

jak již bylo zmíněno ostatními odborníky, na chirurgické řešení to zatím není, existuje však i účinná korekce víček neinvazivní technikou.
Velice účinnou metodou korekce očních víček bez použití skalpelu je Elektromagnetická vlna Pellevé, která umí neinvazivně řešit povislá víčka v počátečním stádiu při prvních příznacích stárnutí, stejně tak i provádět korekce v oblasti očního okolí.

Elektromagnetická vlna Pellevé má v očním okolí výborné výsledky, které byly ověřeny i českými redaktorkami ženských časopisů. Tím posledním testem spokojenosti a účinnosti byl test časopisu Marianne, kde se dělaly paní redaktorce právě víčka.

S pozdravem
Klinika YES VISAGE
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 12. 3. 2013
Dobrý den, bez znalosti lokálního nálezu lze jen těžko soudit, zda-li byla operace provedena správně....otoky půl roku po výkonu by již přítomny být neměly....ledováním se stav jistě neupraví....doporučuji případně konzultovat svého operatéra a vše s ním probrat, případně zkusit jiného lékaře.....
S pozdravem a přáním pěkného dne.....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Žádné recenze
12. 3. 2013
Dobrý den,
převis u pravého oka je sice patrný, ale k operaci to zatím není. Ještě vyčkejte.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Oční klinika OFTEX
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
nadbytky kůže na víčkách jsou při otevřených očích vždy. Dle fotogrefie je vpravo snad o něco více kůže než vlevo. Nicméně se domnívám, že to k operaci není. Pokud s tím ale nemůžete žít, navštivte zkušeného plastického chirurga a situaci s ním proberte.
S pozdravem
M.Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 12. 3. 2013
Dobrý den, dle fotek je převis opravdu minimální a není vhodný k operačnímu zákroku. S přáním hezkého dne Dr.Pavel Horyna
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Žádné recenze
12. 3. 2013
Prajeme Vam dobry den, Operacie hornych viecok vo veku pod 30 rokov je sice pomerne zriedkava, ale v nieketorych indikovanych pripadoch mozna a tvar omladi. Pacienti okolo 30 roku zivota tvoria menej ako jednu desatinu z operacii. Je potrebne tvar a pokles vidiet realne, potom sa plasticky chirurg moze rozhodnut pre vhodne operacne riesenie, alebo jeho odklad. Dolezity faktor - dedicna dispozicia k danemu typu ocnych viecok. S pozdravom, dr D.Guba, Odd. plast chirurgie, ULK, Bratislava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 3. 2013
Víčka operuji přez dvacet let. Nemyslím, že ve Vašem věku je operace víček už vhodná. Vzácně se operují pod třicátý rok života.
Určitě se obraťte s takovýmto problemem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Operační prostory budeme využívat v rámci náročnosti na obou pracovištích.
Na konsultaci (500,-.)
Zdraví Dr. Tomášek,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 11. 3. 2013
Dobrý den Markéto, dle fotografií si myslím, že to rozhodně na operaci není....počkejte ještě "pár let"....tyto malé převisy jsou "první vlaštovky" projevů stárnutí....
S pozdravem
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, domnívám se, že ve vašem případě je na plastickou operaci víček ještě brzy. Jednou z variant jak předejít případnému zhoršení situace je využití neinvazivního přístroje Thermacool, který díky speciální hlavici dokáže víčka ošetřit, vypnout pokožku, zpevnit kolagen a podpořit růst nového kolagenu, což by vedlo k řešení Vašeho problému.

S pozdravem Klinika Mediestetik
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 18. 6. 2010
Vážená paní,

dle popisu stavu se určitě hodíte na operaci horních víček/ horní blepharoplastiku/. Zákrok je ambulantní, trvá asi 45 minut v lokální anestezii. Při operaci odstraníme nadbytečný pruh kůže, odstraníme tukové váčky nad vnitřními koutky a zpevníme kruhový oční sval. Stehy se odstraňují po 6-7 dnech. Za tuto operaci účtujeme 10 000 Kč. ZP se teoreticky na úhradě podílí jen po schválení revizním lékařem pojišťovny a v situaci, kdy pracoviště má se ZP uzavřenu smlouvu.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
MUDr. Lenka Ottová
Šumperk . 16. 6. 2010
Dobrý den, jsme velkým očním centrem, běžně provádíme plastiky víček a zdravorní pojišťovna nám tuto operaci nahradí a vím, že i kolegové-oční lékaři nevykazují platbu za tento výkon zdravotní pojišťovně. Výkon stojí u nás 8 000 a pokud máte zájem. Přeji hezký zbytek dne Dr.Lenka Ottová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Operace horních víček

Karina31
28. 1. 2015 · Poslední odpověď: 29. 1. 2015

Operace asijských očních víčekDobry den, Omlouváme se za špatné české, jsem cizinka. Bydlím v Praze. Chtěl bych se zeptat, zda děláte operace na horních víčkách mladým lidem? Já jsem 18 let. Mám dva záhyby na horní víčka. Rád bych, aby se jeden a více 2 mm. S pozdravem, Karina

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 29. 1. 2015
Ano, podobné operace provádíme a pokud je Vám příjemnější komunikovat v ruštině, spojte se s managerkou paní Nikolaevou :+420 725 525 022
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Blefaroplastika na pojišťovnu

ivcakoudelkova
ivcakoudelkova
4. 3. 2014 · Poslední odpověď: 5. 3. 2014

Dobrý den, jsem studentkou vyšší odborné školy zdravotnické a tudíž se ve zdravotnictví pohybuji. Zjišťovala jsem si informace o plastice horních víček, jelikož má mamka zvětšená horní víčka má a myslím, že výrazně. Pracuje dvanáctihodinové směny a stěžuje si na bolest očí, únavu očí, zarudnutí a slzení. Což mohu jen potvrdit. V tuto chvíli finančně nemá na to aby si plastiku zaplatila, ale dočetla jsem se, že pokud jí oční lékař vyšetří a pošle žádost reviznímu lékaři pojišťovny a ten to schválí, je možnost, aby výkon hradila pojišťovna, tak jsem si myslela, že toho využijeme. V současné době jsem jí tedy objednala na vyšetření, ale pan doktor jí oznámil, že prostě výkon pojišťovna určitě nehradí a že pokud to chce, musí si výkon zaplatit. Tak bych chtěla prosím vědět jak to ve skutečnosti je, jelikož mě to zajímá a jsem z toho zmatená. Předem děkuji..:-)

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
výkon hrazený pojišťovnou je možné provést na pracovišti, které má s pojišťovnou smlouvu. Výkon musí být také schválený revizním lékařem, ke kterému je třeba vyšetření perimetru očním lékařem. Pokud je perimetr v pořádku, nelze výkon hradit ze zdravotního pojištění.
S pozdravy,
O. Měšťák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace dolních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 1. 2019
Zvětšení hýždí
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 4. 2019
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 9. 2013
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 11. 2008
Odstranění podbradku
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 7. 2022
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 9. 2023
Plastická operace paží
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 6. 2018
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 3. 2017
Liposukce
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 3. 2012
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 7. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi