Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vaginoplastika chirurgická x přístrojová

Emtem
3. 1. 2024 · Poslední odpověď: 25. 1. 2024

Dobrý den. Za 4 měsíce budu rodit třetí dítko avšak už teď vím (už po druhém) že to dole není a nebude ono. Již po těhotenství s druhým (4,4 kg ,já 160 cm a 55 kg - přirozený ale komplikovaný porod) mám problém s únikem moči , stresová inkontinence. Zároveň však ale vidím po druhém porodu sestup dna ( vytlačování vnitřních struktur) a také mi bylo řečeno,že mám bohužel k tomu i nízké šití. Celkově tedy nevím,po jakém zákroku pátrat? Abych opravdu mohla napravit tyto škody. Je mi teprve 26 let. Děkuji mnohokrát.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Praha (kraj)... . 25. 1. 2024
Dobrý večer, doporučil bych zpevnění za pomocí laserového ošetření FOTONA IntimLase e. i InkontiLase. Je nutné 2-3 sezení a vždy dojde k uspokojivému zlepšení stavu pochvy potažmo inkontinence. prim.dr. Sviták
Premium
Kladno . 10. 1. 2024
Dobrý den, doporučuji ne dříve než 6 měsíců od porodu navštívit urogynekologickou ambulanci. Výstupem bude samozřejmě intenzivní rehabilittace pánevního dna (je možné začít i s přístrojem Tesla nebo Biocon 2000). Budete-li v cvičení a rehabilitaci poctivá, pak je velký předpoklad, že dalších 20 let bude vše v pořádku i bez operace. Jen malé procento žen v reprodukčním věku (menstruujících) je potřeba operovat. Jsou k tomu různé techniky od LPSK paravaginálních repairů až po operace pomocí implantátů). S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 11. 2023
Korekce jizev
Žádné odpovědi
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 11. 2021
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 7. 2017
Obřízka
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi