Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nadměrná vlhkost a vaginoplastika

tina
1. 5. 2011 · Poslední odpověď: 1. 5. 2011

Dobrý den,

při pohlavním styku jsem extémně vlhká, přitel vě mě tedy někdy téměř "plave", což je pro nás oba velmi nepříjemné.Ráda bych se zeptala, zda by mi(nám) mohla pomoct vaginoplastika ?

Je mi 33, děti nemám a tento "problém" mám cca.2,5 roku.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 5. 2011
Vaginoplastika je velice riskantní výkon. Každá pacientky si představuje, že se prostě ušmykne kus sliznice, že se zahojí a je to.....
Tak pravda to opravdu není a kdo provádí výkony takto, hazarduje se zdravím pacientek. Místo kde se provede zúžení se hojí jizvou a nikdo Vám dopředu nezaručí, že se zahojíte dobře, že jizva bude nebolestivá. Při porodu je místo jizvy slabší, je tam nedostatek tkáně pro uvolnění sliznice při porodu přirozenými cestami a snad byste si kvůli tomu neplánovala operativní porod a další jizvu na děloze a na břiše po operativním porodu. Celý anatomický system svalového a vazivového dna pánevního je složitý, k tomu se přičítá inervace, která může být výkonem poškozena. Mám s tím zkušenosti, protože v Ústavu pro péči o matku a dítě opravuji jako plastický chirurg poporodní traumata a vidím, kolik jen špatně zahojených nástřihů maminky trápí, bolí, často až tak, že nemohou s partnery žít ve shodě a bourá to vztahy. A může to potkat každou "vaginoplastiku", tedy i Vás.
Řekl bych " nechte to plavat" doslova a do písmene....... Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 5. 2022
Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 7. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 7. 2007
Botulotoxin proti pocení
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2014
Nadměrné pocení
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 1. 2015
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 11. 2023
Vaginoplastika
Žádné odpovědi
Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 2. 2021
Nadměrné pocení
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 7. 2014
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 11. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi