Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nadměrné pocení v podpaží

kacule
16. 3. 2014 · Poslední odpověď: 20. 3. 2014

Dobrý den,může mi někdo poradit jak se dá zbavit nadměrného pocení.Jsem už zofalá a je to hodnéě nepříjemné,potím se nejvíce v podpaží a musím kvůli toho nosit skoro pořád jen černé oblečení-jelikož tak to jde nejméně vidět.Hodně mi to vadí i v Osobním životě a stydím se-je to velice nepříjemné-hlavně teď když už je za dveřmi zase léto,tak každý se těší a já už mám z toho panickou hrůzu,protože to je nejhorší,potím se i v zimě i když jsem třeba jen nervózní....Prosím pomozte mi někdo a poraďte jak se toho zbavit a za rozumnou cenu????

Reklama

odpovědí (12)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 17. 3. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

nejprve zkuste šalvějový čaj a na noc aplikovat Driclor z lékárny, když Vám to nepomůže vyzkoušejte Botox nebo iontoforezu, teprve potom uvažujte o operačním řešení.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

pro odstranění nadměrného pocení aplikujeme botulotoxin. Cena se pohybuje od 8-12.000 Kč, dle množství použitého materiálu.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Bc. Petra Řehořková
Petra Clinic, Klinika estetické medicíny
MUDr. Lucie Jurtinová
Praha . 18. 3. 2014
Dobrý den,

k ošetření nadměrného pocení v podpaží s úspěchem používáme aplikaci botulotoxinu, efekt je velmi dobrý, vydrží 6-9 měsíců, cena 8.500 Kč. Můžete vyzkoušet i aplikaci Driclor krému nebo Excipial DeoForte krému, které koupíte v lékárně, ale nejsou tolik účinné. S pozdravem, MUDr. Lucie Jurtinová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Diana Kunčíková
2 adresy v Moravskoslezský kraj . 17. 3. 2014
Nejlepší metodou je, jak již napsali kolegové, aplikace botulotoxinu. Metoda je to rychlá, minimálně bolestivá, délka trvání je individuální, obvykle 6 - 12 měsíců, cena za obě podpaží u nás je 8000 korun.
MUDr. Diana Kunčíková, Studio esteticke medicíny, Nový Jičín
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 17. 3. 2014
S aplikací botulotoxinu mám výborné zkušenosti a pokud jste ochotna spořit cca 1000 Kč měsíčně abyste se zbavila pocení, tak to zkuste, budete jistě nadšená.
Dobrý den,

rychlé a efektivní řešení má aplikace botulotoxinu A, kdy se do postižené oblasti velmi tenkými jehličkami aplikuje botulotoxin, který se dokáže navázat na nervová zakončení potních žláz a tlumit tak jejich činnost. Aplikuje se v sérii vpichů do oblasti podpaží, dlaní nebo chodidel. Účinek se dostavuje do 5 dnů, potní žlázy omezují, až téměř zastavují činnost. Po aplikaci se mohou v místě vpichu objevit malé modřinky. Zákrok se provádí ambulantně, bez nutnosti použití anestezie. Bolestivost zákroku je minimální. Vždy je před zákrokem nutná konzultace s lékařem, který s Vámi projedná léčebný postup.

Esthesia
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, nejjednoduší metodou jak se zbavit nadměrného pocení je aplikace botulotoxinu do oblasti podpaží. Efekt trvá zhruba 8-12 měsíců, trvání je ovlivňováno individuálními odlišnostmi. Pro začátek bych začala s touto procedurou.

S pozdravem MUDr. Helena Reisingerová

Klinika Mediestetik
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 17. 3. 2014
Dobrý den,
v případě zájmu se objednejte na osobní konzultaci, při které vám bude aplikován do podpaží botox, cena zákroku se odvíjí dle použitých jednotek. Zdraví recepce Lenka
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
17. 3. 2014
Aplikace botulotoxinu je nejméně risiková a efektní metoda. Opakování jednou za rok je však nutné.
Metody operativní již zmíněné existují, efekt by byl trvalý, neznám ale žádné pracoviště, které by se cíleně věnovalo této problematice a vykazovalo výsledky.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 17. 3. 2014
Dobrý den,
souhlasíme s kolegy, že nejefektnější je aplikace botulotoxinu. Zákrok je to takřka nebolestivý, rychlý s minimem omezení. Můžete se ihned vrátit do běžného života, za sezónu jej většinou stačí aplikovat jednou.
Vyzkoušejte to a uvidíte, zda za danou cenu jste spokojená natolik, abyste zákrok absolvovala opakovaně.

Krásné dny přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 17. 3. 2014
Botulotoxin je osvědčeným a málorizikovým prostředkem- musí se ale obnovovat- minimálně na sezónu. Takže v rocích se jedná o nemalou částku. S tím musíte počítat. Jsou i metody s vyším rizikem (třeba popálení kůže) ale s nadějí na trvalý výsledek- ultrazvuková destrukce žlázek, liposukce. Tyto metody jsou skvělé trvalým účinkem ale riziko nerovností kůže není úplně malé...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 16. 3. 2014
V současné době se nejčastěji a s velmi dobrým efektem používá botulotoxin. Bohužel je však drahý a efekt vydrží půl roku. Cena je obvykle 10 tis Kč za obě podpaží. Zdravím MUDr. Otakar Lucák, plastická chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Nadměrné pocení
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 1. 2015
Botulotoxin proti pocení
19 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 2. 2014
Nadměrné pocení
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 7. 2014
Botulotoxin proti pocení
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 9. 2018
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 12. 2007
Odstranění znamének
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 2. 2013
Neinvazivní liposukce
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 5. 2007
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 7. 2007
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 5. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi