Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Neustupující otoky po aplikaci Teosyalu

regi6153118
regi6153118
6. 4. 2016 · Poslední odpověď: 14. 4. 2020

Teosyal®Dobrý den, před vánoci jsem si nechala aplikovat Teosyal Redensity Eye pod oči (chybí mi tam objem, což mi dělá kruhy a vrásky, navíc mám dost výrazné lícní kosti, takže mám i hlubokou rýhu bez objemu těsně nad nima). Měla jsem ho poprvé (předtím -naposledy cca před rokem - jsem měla bez nějakých problémů několikrát Volbellu) a zpočátku to vypadalo hezky a žádné problémy nebyly (dostala jsem 1ml). Ale po necelých 2 měsících se zdálo, jako by se výplň vstřebala, takže jsem opět měla hlavně tu hlubokou rýhu nad líc.kostma. Proto jsme se s lékařkou v únoru domluvily na dalším doplnění stejným preparátem (tentokrát necelou 1 dávku). Bohužel to ale nedopadlo dobře, rýha nad líc.kostma moc nezmizela, spíš mi to připadalo, jako by se výplň přemístila dolů na lícní kosti a nahoru pod oči, kde se mi po cca 3 dnech udělaly značné otoky(pod těma očima), které vypadají jako nafouklé polštářky. Vzhledem k tomu, že nemizely a nic nepomohlo (studené obklady, masáže, Aescin, Wobenzym), domluvily jsme se, že výplň rozpustíme. Už jsem na tom byla 3x a otoky mám stále. Četla jsem sice, že se to dělá postupně, ale nejsem si jistá, kolikrát bych na to tedy měla jít, aby to mělo efekt, a v jakém časovém odstupu (nerada bych si tím nějak poškodila podkožní tkáň). A kam se to správně má píchat (přímo do těch otoků, nebo někam kolem?). Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den ,
je zajímavé , že se výplň na bázi kyseliny hyaluronové po aplikaci Hyazy nevstřebala .
Zašlete prosím vaši fotodokumentaci před zákrokem a po zákroku .
děkuji a jsem s pozdravem
Hlavatá Stružínská markéta
Premium
Kladno . 30. 4. 2018
dobrý den, hylaza se píchá přímo do výplně. Pokud dokáže lékař výplň nahmatat, tak přímo do ní, pokud ne, pak plošně. Hyláza funguje do několika hodin a z mých zkušeností se nemusí opakovat, protože funguje opravdu rychle a dobře. Pokud jste na aplikaci byla již několikrát, pak to znamená že hylaza nezabere. je potřeba podpořit sval dolního víčka, nejlépe při elektrokosmetice/elektrogymnastice
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 7. 4. 2016
Dobry vecer, muzete mi zaslat foto, abychom se na to podivala?
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Boule tři měsíce po aplikaci výplně

Princ
Princ
9. 3. 2020 · Poslední odpověď: 10. 3. 2020

Dobrý den. V září jsem byla na korekci vrásek kolem očí materiálem Restylane 1,0ml.V lednu letošního roku se mi v místě aplikace udělaly boule. Podstoupila jsem vše možné a nemožné vyšetření nikdo neví co by to mohlo být. Kontakovala jsem proto mudr u které mi byla výplň aplikována a byla použita hyaza a zatím bez výsledku je to pouze tři dny po aplikaci. Prosim o radu zda je možné že by to bylo důsledkem již zmiňované výplně po tak dlouhé době.moc děkuji

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
10. 3. 2020
Dobrý den. Hodnocení je obtížné bez fotografie nebo prezenční konzultace. Prosím, dejte mi vědět, pokud potřebujete pomoc.
dík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 4. 2013
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 2. 2022
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 4. 2018
Botulotoxin
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 6. 2014
Kyselina hyaluronová
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 5. 2018
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 9. 2016
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2016
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 9. 2023
Botulotoxin
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 3. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi