Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Teosyal nebo Restylan?

elizabet
elizabet
2. 8. 2011 · Poslední odpověď: 30. 4. 2018

Teosyal®Který přípravek je vhodnější - kvalitnější pro vyplnění vrásek v obličeji Restylan, nebo Teosyal ? Děkuji za odpověď. Jana

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 30. 4. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den, používám Teosyal a pokládám ho za skvělou výplň. Nad změnou neuvažuji. Takže spíš než co je lepší zní odpověď - já mám skvělé zkušenosti s Teosyalem a pro sebe jsem si ho vyhodnotil jako nejlepší.
Premium
Havířov . 25. 9. 2012
Dobrý den,
nedá se zcela jednoznačně říci, který z přípravků je vhodnější. Jednak jste si zrovna vybrala dva velice kvalitní a pak více záleží na mnoha dlaších faktorech - typu pleti, místě aplikace, množství aplikované látky a v neposlední řadě i erudici a zkušenostech lékaře. S pozdravy Martin Paciorek
Esthé Laser Clinic
Praha . 13. 9. 2012
Dobrý den,
takto se to nedá jednoznačně kvantifikovat, záleží nejvíce na typu pleti , množeství aplikovaného materiálu a s velké míry také na odbornosti ošetření. Obě výplně jsou jedny z nejlepších a proto také nejprodávanějších v ČR i ve světě. Na naší klinice máme bohaté zkušenosti s oběma.
Proto před každým ošetřením je nutná odborná konzultace s lékařem, který vybere a rozhodne, který materiál je pro Vás nejlepší.
S pozdravem,
MUDr. Kubátová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jak odstranit výplň Belotero nebo kdy vyprchá

adela774807
adela774807
28. 1. 2019 · Poslední odpověď: 6. 2. 2019

Po zákroku výplň očního víčka přípravkem belotero mám víčko ještě horší, otevřu ho už jen do poloviny. Zajímalo by mě za jak dlouho vyprchá přípravek belotero nebo jestli jde nějak odstranit. Přikládám fotografie předtím a potom.Děkuji za odpovědi

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Body&Face clinique
Praha . 6. 2. 2019
Dobrý den, doporučuji obratem navštívit lékaře, který Vám výplň aplikoval. ten nejlépe posoudí aktuální stav a výplň může rozpustit speciálním k tomu určeným preparátem. Tento postup je vždy nejlepší. Děkuji a přeji hezký den,

Mgr. Pavlína Blažek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi