Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy operovat, délka hojení

dasha
29. 6. 2009 · Poslední odpověď: 3. 7. 2009

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na úpravu vpáčených bradavek. Je mi 35let a mám 1 dítě, které jsem 10 měsíců kojila. Po ukončení mám bradavky opět vpáčené. Ráda bych podstoupila operativní zákrok, ale nejsem si jista,které roční období je vhodné a kolik času po zákroku je nutné zůstat doma.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 3. 7. 2009
Vážená paní,
korekci vpáčených bradavek provádíme operací v celkové narkoze trvající asi 45 minut s následnou 24 hodinovou hospitalizací. Po dobu jednoho týdne se musíte velmi šetřit, po týdnu můžete vykonávat lehkou např. kancelářskou práci. Plné fyzické zátěže budete schopna tak po 3-4 týdnech. Na naší klinice za tuto operaci a vše, co s ní souvisí, účtujeme 25 000 Kč /vše zahrnuto/.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
MUDr. Martin Šorma
Pardubice . 29. 6. 2009
Dobrý den.
Zákrok je možno provést celoročně, ale cca 2-3 týdny po zákroku jsou bradavky kryté zvláštním obvazem, takže není vhodný pobyt v plavkách či opalovačkách. Doporučuji provést na podzim. Po zákroku je nutné šetření v době od 1 do 5 dnů dlůe zaměstnání. Před zákrokem je nutná konzultace a vyšetření v ordinaci.
Konzultace je zcela nezávazná, spočívá v tom, že Vás vyšetřím, seznámím Vás s případnými možnostmi zákroku. Předvedu Vám fotografie výsledků a poskytnu Vám informace, které se týkají předoperační přípravy, vlastní operace i pooperačního průběhu. Cena konzultace je 300,- Kč, protože u estetických zákroků není ani vyšetření hrazeno zdravotními pojišťovnami.
Operace provádím v Pardubicích.

Ambulance jsou na těchto adresách:
PARDUBICE: Plastická a estetická chirurgie, Smilova 930, Pardubice, pondělí a středa: čas dle domluvy. Tel 466 687 151, 736 603 124, 604 242 761.
HRADEC KRÁLOVÉ: Centrum jednodenní chirurgie – Hvězda s r.o., Štefánikova 537, 500 12 Hradec Králové pondělí: čas dle domluvy.

Objednat se ke konzultaci v oblasti estetické chirurgie a domluvit si přesné místo a čas konzultace můžete ve výše uvedené hodiny na uvedených telefonních číslech.
S pozdravem
MUDr. Martin Šorma

Související dotazy

Uprava vpacene bradavky

Kaca641886
Kaca641886
19. 1. 2018 · Poslední odpověď: 21. 1. 2018

Dobry den,rada bych podstoupila upravu jedne vpacene bradavky, druha je v poradku. Pred 8 lety jsem uz na zakroku byla, nechala jsem si u p.doktora Urbana dat piercing, ktery jsem mela asi 2-3 roky (prikladam foto po zakroku,je videt jak byla bradavka venku) Po vyndani se bradavka opet vtahla. Nyni bych rada podstoupila razantnejsi operaci, i s moznosti preruseni mlekovodu /deti neplanuji/, jen aby uz vysledek byl trvaly. Kolik by byla cena, vsude se asi uvadi cena obou bradavek? Prosim lekare ktery ma s upravou vpacenych bradavek zkusenosti o vyjadreni. Dekuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 21. 1. 2018
Dobrý den
Je známo že se u některých žen se postavení bradavky v závislosti na teplotě,nebo vzrušení mění.Není to následkem změny délky vlastního mlékovodu ale smrštěním,nebo povolením drobného svalstva podél mlékovodu.Když se zákrokem,který uvádím, podaří tyto drobné svaly přerušit a kolem místa přerušení perkutálně z drobných mikroincizí založit cirkulární resorbovatelný steh múže být výsledek trvalý.Tento zákrok není indikován u každého jak uvádím v příspěvku.U zcela rigidního vpáčení,které nelze manuálně reponovat není tento zákrok indikován.Tento zákrok byl publikován ve časopise PRS asi před 15 roky a prováděl se perkutálně jen ostrými jehlami.Dovolil jsem si postup jen troch modifikovat
s pozdravem Dr.Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Augmentace prsních bradavek

Anonymní
6. 2. 2020 · Poslední odpověď: 7. 2. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se i u nás provádí augmentace prsních bradavek. O tomto zákroku jsem se totiž dočetla pouze na zahraničních stránkách. Mám ploché bradavky, které vystupují pouze v chladu a přála bych si, aby byly takové pořád. Mně i mému příteli se líbí, když jsou bradavky vidět pod tričkem, ale to já bohužel nemám. Existují nějaké implantáty, které by se daly vložit do prsní bradavky nebo je nějaká jiná alternativa? Samozřejmě, počítám s tím, že by po takovém zásahu nebylo možné kojení.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 7. 2. 2020
Dobrý den, těžko Vám radit, aniž bych viděla Vaše stávající bradavky. V případě zájmu zašlete foto na info@esteticusti.eu
S pozdravem dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2007
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2007
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2010
Facelift
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 11. 2007
Lipofilling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 4. 2016
Facelift
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 7. 2007
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 2. 2016
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2013
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 4. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi