Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení objemu penisu lipofillingem

Martin210206
18. 11. 2013 · Poslední odpověď: 1. 4. 2016

Dobrý den,zájímá mě zvětšení objemu penisu, zřejmě lipofilling,jaký je postup,anestezie,délka hojení,popř.cena.Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 19. 11. 2013
Nejlepší odpověď
Dobrý den ,
je pravdou , že tento zákrok není zcela běžný a určitě nepatří mezi ty jednodušší. Souhlasím i s možnými komplikacemi . Já osobně jsem asistovala u pěti takových zákroků a vždy byl výsledek ku spokojenosti klienta a bez komplikací .Prováděl jej náš specialista, pan doktor Tomáš Beneš.
Zákrok probíhal na základě přenosu tuku . Nejprve se na konzultaci s lékařem vyberou partie , ze kterých lze liposukcí získat tuk . Lze řešit tímto zákrokem více problémových partií a zvětšení penisu zároveň - tedy odsát tři , čtyři partie a určité množství použít na zvětšení objemu penisu. Nebo druhá varianta , nemá-li klient problém s tukem , odsát pouze potřebné množství na zvětšení objemu.
Liposukci i následný přenos tuku provádíme v lokální ( místní ) anestezii nebo lehké analgosedaci - individuálně dle citlivosti klienta.Liposukcí získáme tuk , který následně vyčistíme a aplikujeme do penisu.Zákrok trvá dvě až tři hodiny v závislosti na počtu odsávaných partií. Není třeba hospitalizace , po třech hodinách od zákroku můžete opustit kliniku a odpočívat doma.Po zákroku doporučujeme zůstat v domácím léčení tři až pět dní .Sportovat lze začít po třech týdnech . Návrat k pohlavnímu životu doporučujeme za 4 týdny. Cena přenosu tuku do penisu ( v ceně je odsátí dvou partií ) je na naší klinice 55 000,- .Cena je konečná , all inclusive. V ceně je vše, zákrok , lékový balíček a kontroly. V případě zájmu o bezplatnou a nezávaznou konzultaci nás kontaktujte , rádi Vám zodpovíme další
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Radek Lhotský
Trutnov . 1. 4. 2016
Zvětšení penisu tukem se provádí, nejde o zákrok nijak náročný, jistě je možné ho provést i v lokální anestezii. Hojení tak jako u jiných lipofilingových technik.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 11. 2013
Tento výkon na našem pracovišti provádíme, nutná a významná je hlavně pooperační péče. Výkon na našem pracovišti účtujeme do 30. tis. Veškeré vysvětlení ke zvětšovací operaci penisu tukem přesahuje rámec mailové komunikace a lze jej získat na konsultaci.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 18. 11. 2013
Mohu-li velmi vážně a zodpovědně doporučit - nenechat si nikdy nic takového dělat.Se zvětšováním penisů jsou jen samé problémy a dokonce často až vážná poškození.Stavy po zvětšování penisů jsou nejčastějšími zdravotními případy řešenými u soudu. Prim.MUDr.Otakar Lucák, Klinika plastické chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení penisu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2019
Labioplastika
Žádné odpovědi
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 6. 2012
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Zvětšení penisu
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2020
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Zvětšení penisu
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 7. 2013
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2016
Zvětšení penisu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 4. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi