Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy do práce po augmentaci?

marse36608
31. 8. 2009 · Poslední odpověď: 5. 7. 2013

Dobrý den,již několik let zvažuji zvětšení prsou. Je mi 34 let a prsa mám malá snad tak 1 a začíná mě to trápt víc a víc. Těhotenství plánuji tak za 4-5 let.Co jsem tu tak v diskuzích pročítala, neměl by to být v dnešní době žádný problém.Chtěla jsem se ještě zeptata, zda je hospitalizace v den operace, či nějaký den dříve a pokud pracuji v kanceláři mohu se po 10 dnech vrátit do práce? Předem děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědí (11)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den.Z kliniky budete pravděpodobně propuštěna po 1-2dnech,odstranění stehů je při kontrole za 7-10 dnů a za 10 -14 dní se můžete vrátit do práce. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 22. 5. 2011
Dobrý den. Svým pacientkám se srovnatelnou prací radím nejdříve po 2 týdnech. Určitě je však na místě šetřit paže před výrazným zvedáním na horizontálu ještě další 2 týdny. Nashledanou, dr. Remeš
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 5. 2011
Nejlepší je jít do práce až Vám bude dobře, ale ne dříve než po dvou týdnech a to byste ještě neměla pracovat v náročných podmínkách. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 2. 9. 2009
Dobrý den, v případě že budete chtít provést předoperační vyšetření a mammologii za hospitalisace, je třeba u mne nastoupit den před zákrokem. Pooperační pobyt cca 2 dny, návrat do kanceláře cca za týden. Nashledanou, dr. Remeš
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová
Vysoké nad Jizerou . 2. 9. 2009
Dobrý den , ve Vysokém nad Jizerou můžete nastoupit k operaci v den operace , kancelářskou práci můžete určitě po 10 ti dnech vykonávat .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 1. 9. 2009
U nás nastupujete v den operace,po 10 dnech budete moci vykonávat kancelšřskou práci.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,

na INTER CLINIC provedeme zákrok 1. den nástupu na kliniku, hospitalizace trvá 1-2 dny. Velikost implantátů a způsob jejich vložení určí lékař v den poradny. Klientky zůstávají doma cca týden.
S přáním hezkého dne
Blanka Dvořáková,marketing manager
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, na našem pracovišti je nástup dopoledne v den operace, hospitalizace 2 dny. Přeji hezký den. Dr. Hýža
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 31. 8. 2009
Na našem pracovišti je operace vždy v den nástupu do sanatoria, běžně chodí pacientky do práce cca týden po výkonu - samozřejmě v závislosti na fyzické zátěži v práci.
Máte-li vážný zájem, objednejte se, prosím, na konzultaci, po vašem vyšetření se dozvíte všechny podrobnosti.
Zdraví
Dr Svoboda
Praha . 31. 8. 2009
Velikost implantátu nelze říci podle váhy ani podle údaje o širokém hrudníku. Nicméně nemáte vysokou postavu, dá se předpokládat i štíhlou postavu. Tedy bych asi nedoporučil žádné velké implamtáty. Rovněž záleží spíše na současné velikosti prsů, kterou popisujete jako 1, tedy rovněž ne velké a Vašich představách o zvetšení. Toto lze nasimulovat specielními prsními epitezami, nebo vyzkoušet orientačně různě velké implantáty. Budeteli mít zájem, je možné toto při bezplatné konzultaci. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 31. 8. 2009
Dobrý den, operace je v den hospitalizace, po dvou dnech půjdete domů. Lehká nefyzická kancelářská práce je po 10 dnech možná. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 5. 2007
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 3. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2007
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 1. 2017
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 10. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2008
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 9. 2008
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 9. 2021
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 5. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi