Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy otěhotnět po augmentaci?

Uzivatel
12. 5. 2008 · Poslední odpověď: 12. 5. 2017

Dbrý den, chtěla jsem se zeptat, po jaké době od zvětšení prsou mohu otěhotnět? Mám týten po operaci - měla jsem velikost A a nechala jsem si dát implantáty velikosti 225ml. JE to možné již po třech měsících?

Díky moc

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Petr Maceček
Olomouc . 12. 5. 2017
Dobrý den, myslím, že plánovat těhotenství tak krátce (3měsíce) po podstoupení augmentace prsů není nejlepším řešením. Operovaná prsa se teprve „hojí“ a období „hojení“ je u každé individuální, může trvat i 6měsíců i déle. Proto se nedá přesně říci, kdy je nejvhodnější doba k otěhotnění. Ale 1 rok od operace by to už neměl být problém, samozřejmě, s vědomím, že těhotenstvím a kojením se tvar operovaných prsů může změnit.
Krásný den, MUDr. Petr Maceček, RVmedCentrum
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 4. 2. 2013
Otázkou je jak veliké prsy byly před operací. Po dvou až třech měsících opadává otok a prsy nabývají takového vzezření jaké bude i nadále. Musí se to vidět.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,*********
************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Libor Polák
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... . 3. 2. 2013
Dobrý den.
Řešením by bylo přeoperování implantátů pod sval.Na konzultaci se můžete objednat na č.tel. ***********
S pozdravem,
MUDr.Libor Polák
Praha . 2. 2. 2013
Dobrý den, pokud se vloží do prsů jakýkoliv implantát vznikne větší a těžší prso a to zcela zákonitě rychleji podlehne jednak gravitaci a dále prsní žláza vystavena tlaku implantátu zevnitř začně ubývat. A tedy i když 220 ml není velký implantát, přesto tento proces začne. Nic tedy není trvalé, ani malé prso bez operace nezůstane stejně pevné po dobu třeba 10 let. Důležité je také, jaký byl výchozí stav před operací. Pokud jste ale operaci absolvovala s tím, že je to trvalý výsledek, nebyla jste nejlépe poučena. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den. Doporučuje se po operaci zvětšení prsou otěhotnět až po roce.Při těhotenství dochází většinou k výrazným objemovým změnám a kožní plášť prsu i vazivová struktura žlázy mohou být těmito rychle po sobě jdoucími změnami vážně a nezvratně poškozeny.Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 12. 5. 2008
Dobrý den. Možné to samozřejmě je, ale nebylo pak lepší s augmentací počkat po plánovaném těhotenství?

Související dotazy

Teplota a kašel krátce po operaci zvětšení prsou

Natalia822927
Natalia822927
22. 8. 2019 · Poslední odpověď: 26. 8. 2019

Dobrý den mám 9 den po zvětšení prsou všechno proběhlo super a od dneska mám horečku, kašel a ucpaný nos. Ne vím co mám dělat((((()

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 26. 8. 2019
Dobrý den,
souhlasím s kolegou, určitě se obraťte na Vašeho operatéra.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2009
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 3. 2015
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 10. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2008
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 9. 2008
Zvětšení prsou
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 7. 2013
Abdominoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 2. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 9. 2021
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 9. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi