Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Je problém zmenšení prsou před dětmi?

terezaak
7. 2. 2014 · Poslední odpověď: 13. 2. 2014

Dobrý den, mám dotaz, je mi 18 let a poslední velikost podprsenky, kterou jsem si kupovala je 75 J. Byla by pro mne vhodná operace zmenšení prsou a byla by možná přes pojišťovnu? Chodila jsem na rehabilitace s krční páteří, v menším věku také se skoliozou páteře.. Je problém, když si žena nechá zmenšit prsa ještě před dětmi? Jde nějak udělat, aby byly jizvy co nejmenší, či byly málo vidět? Děkuji za odpověď, jsem vážně zoufalá..

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 2. 2014
Obraťte se na nějakou kliniku plastické chirurgie. Tam zhodnotí, zda to jde na pojišťovnu.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 10. 2. 2014
Dobrý den


¨ v principu lze redukci prsů provést před dětmi a kojením, mám řadu pcientek, které následně odkojily až 3 děti poté co jsem jim provedl redukci prsů mezi cca 18-20 rokem věku. Při operaci je potřeba na možnost kojení brát zřetel při operační technioce.
Nevýhodou je, že v důsledku změn žlázy pži těhotenství a kojení může dojít opětovně k nárůstu jejího objemu.

S pozdravem

Kulhánek
Dobrý den Terezko..Zmenšení prsou před těhotenstvím je možné,,vliv na kojení v pozdější době by neměl být problém.
Zda by to šlo přes pojišťovnu to nejsem si jista ale dá se zařídit zákrok na splátky.Pokud máte zájem ,objednejte se na našem tel. čísle ke konzultaci, která je u nás zdarma a nezávazná.Při osobním setkání se dá lépe zhodnotit k jakému zákroku by se dalo přistoupit.Konzultace Po-Pát mezi 16 00-20 00 hod.
Zdraví Mudr. Šulcová.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Zmenšení prsou - kolik lze odstranit a další otázky

Zzzuza
Zzzuza
9. 3. 2018 · Poslední odpověď: 15. 3. 2018

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda při zmenšení prsou může být zmenšena i šířka prsu a ne jenom objem. Jsem po zmenšení 3 měsíce (vím, že výsledek lze soudit až po roce, ale po třech měsících by otoky měly být pryč a velikost se tedy asi už moc měnit nebude) a nejsem spokojena s velikostí, navíc velikost ani neodpovídá té, na jaké jsem se svým chirurgem byla domluvena, ale nechci, aby po druhé operaci byla prsa "placatá a široká". Také by mě zajímalo, jak průměrně u nás v ČR funguje "reklamace" operace, protože v cizině je časté, že pokud pacient není spokojený z pádného důvodu, je mu navrhnuta reoperace s tím, že operovaný si platí pobyt na klinice, anestezii atd., vše kromě práce doktora. A jako poslední by mě zajímal názor, jestli zmenšení z velikosti F/E na D je maximum, co jde zmenšit, protože jsem byla domluvena na velikosti B/C a bylo mi odebráno z každého prsu necelých 200g, což mi přijde opravdu málo, když vidím na internetu, že se často odebírá v rozmezí 300-400g

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 3. 2018
Nejlepší odpověď
Divte se nebo nedivte, ale pokud si myslím, že to co odpovím je výsledek mého myšlení v souvislosti se svými zkušenostmi tak to s ochotou napíšu. Na konsultaci ke mně přece jít nemusíte.
Je zajímavé, že Vás neudivuje moje snaha vyjít mnoha dotazům vstříc a odpovídat ve svém volném čase.....
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zmenšení prsou a těžké akné

Efiz
31. 12. 2012 · Poslední odpověď: 1. 1. 2013

Dobrý den,již několik let trpím na akné a jelikož mám velmi velká prsa začali se mi dělat kolem prsou bolavé vředy,bolestivé boule ze kterých tekl hnis.Doktorka mi řekla že je to projev těžkého akné,nízko hormonální antikoncepce mi pomohla.Velké boule už se nedělají ale místa jsou pořád nezahojená a je poznat že pod kůží stále něco je.Mám z toho i jizvy.Byl by to problém při zákroku? Myslíte že by jste mi je mohli zároveň při operaci nějak odstranit?Děkuji za odpověď Efiz

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 1. 2013
Nejspíš by problém mohl být. Chce to vykultivovat infekt, zaclo¨nit ATB a nejlépe nechat se operovat na klinickém pracovišti s řádným i dermatologickým a předoperačním vyšetřením.
Zdraví Dr. Tomášek 607990077
www.plasticka-chirurgie-praha.cz
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Redukční operace prsou

Vlastimil
Vlastimil
24. 5. 2015 · Poslední odpověď: 25. 5. 2015

Dobrý den, paní Jana, o kterou pečuji by moc potřebovala zmenšit prsa ze zdravotních důvodů, protože má onemocnění páteře a velké bolesti. Paní Jana je těžce zdravotně postižená a plně invalidní, vlastnící průkaz ZTP/P. V listopadu 2011 prodělala operaci 3. baj-pasu srdce. Je diabetik 2. stupně na inzulinu. Též má problém trojklaným nervem. V současné době trpí na velké otoky nohou. Je to hřejme lymfatický problém. Na to aplikujeme impulzní magnetoterapii. Kvůli postižení páteře má problém si dojít i na záchod. Jinak musí používat invalidní vozík, který má zapůjčený od VZP, kde je pojištěna. Operační redukci prsou doporučuje neuroložka MUDr Lucie Kozlová. Internista MUDr Milan Köchrt případný zákrok schvaluje s vyšším kardiál. rizikem. Paní Jana má praktickou slepotu. Vidí jen obrysově a proto to za ní píši já. S pozdravem Vlastimil Vavroušek.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den obraťte se na plastickou chirurgii nemocnice na Bulovce nebo FNKV .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Abdominoplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 2. 2013
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Zmenšení prsou
97 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2019
Zmenšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2018
Zmenšení prsou
19 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 4. 2013
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2016
Zmenšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2009
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi