Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jinak uložený implantát - divný pocit v jednom prsu

Versar
Versar
20. 5. 2020 · Poslední odpověď: 23. 5. 2020

Hezký den, prosím o radu. Jsem přesně 10 týdnů od plastické operace - implantáty Mentor kulaté pod sval (levé prso 355 ml, pravé 340ml) - před operací byla tedy malá asymetrie, o které jsme se s doktorem bavili. Nicméně mám problém s tím, že ihned po zákroku bylo patrné, že každá bradavka “kouká” jiným směrem. Pravá dolů, levá nahoru. Levé prso bylo od začátku mnohem více nateklé a měla jsem pocit, jakoby bylo více směrem do podpaždí. Zároveň daleko více bolestivé. Byla jsem trpělivá a říkala si, že se to spraví, ale patrné je to stále. Kdyby šlo pouze o vzhled, tak to asi pustím z hlavy, ale jde o to, že v tom levém prsu mám stále nepříjemný pocit v tom smyslu, že se mi kolikrát zatne sval. Nebo když krájím chleba pravou rukou, bolí mě levé prso. Běžím na páse a cítím levé prso. Pravé naprosto v pořádku, už pár týdnu po operaci. Dle operátora je vše ok a implantáty jsou umístěné stejně. Nebýt nepříjemných pocitů, vezmu to v úvahu, ale takhle to v sobě stále řeším a bojím se, abych mohla s levou rukou časem normálně fungovat - cvičení, zvedání věcí, zvedání z postele atd. Děkuji moc za váš názor

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 5. 2020
Nejlepší odpověď
Vzhledem k tomu, že máte asymetrii budete mít vždy dvorce usazené jinak. Operater to zvládl ještě bravurně. Buď budete mít prsy ve stejné poloze, jako že je máte a pěkné, nebo budete mít dvorce ve stejné výši a prsa budou mít jinou pozici. Poslední možnost je plastika prsů s rozřezáním a přizpůsobením dvorců k sobě, což by byla škoda, byly by tym jizvy.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 21. 5. 2020
Dobrý den,
doporučuji se obrátit v první řadě na Vašeho operatéra a vše s ním zkonzultovat.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 21. 5. 2020
Dobrý den, Vaše problémy je nutné řešit s Vaším chirurgem, který Vás operoval. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2007
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 10. 2020
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 4. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2023
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 2. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 3. 2023
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi