Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tuberózní asymetrie prsou

Mexxx
1. 12. 2020 · Poslední odpověď: 8. 12. 2020

Dobrý den, chtěla bych řešit tuberozni asymetrii, rozdíl mezi prsy cca 140 ml (dle konzultace s plastikem). Četla jsem, že tuberózní asymetrie je jeden z nejhorších zákroků pro operatéry a nikdo se do toho moc nehrne. Navíc není zaručený 100% výsledek, bojím se, že po operaci stejně nebudu mít krásná kulatá a stejná prsa. Je tu někdo, kdo byl na této operaci a mohl by mě kontaktovat? Případně lékař, který by mi napsal, jak problematické je srovnat tuberózní prso. Je možné ho jen doplnit vlastním tukem do velikosti druhého bez implantátu? Děkuji moc.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 8. 12. 2020
Dobrý den,
u tubulárních prsou je většinou nutné provést nejen zvětšení, ale i modelaci prsou, což přináší i více jizev.

Dobrý den,
Jak rozsáhlé jizvy budou záleží na tom, jak velká prsa si přejete mít a jaký je tvar tubulosních prsou máte. Výsledky po operaci jsou ale poměrně hezké, jenom byste měla vědět, že po modelaci prsou již nebudete schopná kojit.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 7. 12. 2020
Dobrý den,
rádi s Vámi probereme na osobní a nezávazné konzultaci na Klinice YES VISAGE, kde doporučíme na základě vyšetření pro Vás nejvhodnější způsob řešení.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE
ABClinic Art & Beauty
Praha . 3. 12. 2020
Milá Mexxx,
Dle mého názoru se nejedná o tuberózní asymetrii, nýbrž o tuberózní deformitu. Pokud má pacientka tuberózní prso a navíc k tomu asymetrii, vyžaduje takováto situace na každé straně jiný operační postup.
Není to ale tak, že by se jednalo o neřešitelnou komplikaci, na naší klinice provádíme takovýto typ operací celkem pravidelně. Vyžaduje to ale jistou znalost celé problematiky a samozřejmě také vhodnou operační techniku, která není standardní jako u jiných typů problémů s prsy.
Musím ale říci, že i když jsme na naší klinice schopni, pomocí počítače, nasimulovat výsledek po operaci, tak u tuberózních prsou se konečný výsledek simuluje velice těžko.
Jak jsem zmínil, nejedná se ale o neřešitelný problém. Pokud máte zájem, mohu Vám nabídnout nezávaznou konzultaci u nás, během které můžeme spolu projít poměrně rozsáhlou sbírku fotografií před a po operaci tuberózních prsou, a já Vám vše rád ukáži a vysvětlím.
Stačí si tedy jen domluvit konzultaci se mnou na naší klinice, rád se Vám budu věnovat.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
S pozdravem,
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 2. 2024
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 9. 2019
Modelace prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 4. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2023
Zvětšení prsou
23 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 2. 2014
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2010
Rekonstrukce prsu
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 11. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi