Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou na vpáčeném hrudníku

Trpaslik
Trpaslik
8. 6. 2017 · Poslední odpověď: 9. 6. 2017

Dobrý den, rozhoduji se jestli jít nebo nejít na zvětšení prsou a prosím Vás o radu. Měřím 167, vážím 54 kg, obvod hrudníku 71 cm, velikost prsou minimální. Na konzultaci mi pan doktor doporučil implantát v rozmezí 250 - 300 ml, kulatý s vysokým profilem. Co mě ale trápí je to, že mě upozornil, že mám lehce vpáčený hrudník, což může výsledek operace ovlivnit. Níže přikládám i foto. Moc bych si prsa přála, ale ne za cenou, že budou nehezká a nesouměrná. Můj požadavek byl aby, byli co nejpřirozenější. Pan doktor byl velice milý a profesionální, ale chtěla bych slyšet i další názory. Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Tomáš Kempný Ph.D.
2 adresy v Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj... . 9. 6. 2017
Nejlepší odpověď
V podstatě souhlasím s názorem lékaře, u kterého jste stav konzultovala, ale asi bych dal přednost anatomickému implantátu, ale protože je u Vás na první pohled vidět více žebra než vpadnutý hrudník, vše bych ještě jednou probral s Vaim plánovaným operatérem.
Pěkný den přeje
dr.t.kempný
**********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 9. 6. 2017
Dobry den, klidne zajdete jeste na nezavaznou konzultaci na jine pracoviste, vpaceny hrudnik mate lehciho stupne. S kulatym i anatomickym implantatem bude velmi pekny vysledek, ale jak jiz bylo zmineno - zalezi na objemu, ke zvazeni je i stredni profil.
S pozdravem Dr. Horyna Pavel
Praha . 9. 6. 2017
Dobrý den, zcela jistě nejste klasický případ vpáčeného hrudníku, jen hrudní kost trochu více zapadlá. Pro přirozený vzhled není důležitý typ implantátu, ale velikost a to ve Vašem případě ne příliš velká. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 6. 2017
Podle fotky to tak strašné není, jak Vy to píšete. Nikdo Vám však férově neodpoví, dokavad Vás nevyšetří.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na ********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 7. 2012
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 5. 2007
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 4. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2015
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 11. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi