Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedená augmentace

regi6152504
regi6152504
23. 11. 2015 · Poslední odpověď: 1. 12. 2015

Dobrý den, jsem 10 měsíců po augmentaci s modelací...má prsa vypadají hůř, nežli před zákrokem ....sebevědomí jsem ztratila úplně...p.doktor na mé námitky po dobu kontrol reagoval, že je vše v pořádku, že reoperace nebude...., měla jsem velké bolesti po dobu 1 měsíce, ale stále jen byla odpověď, že se nic neděje, to přejde...dodnes cítím v pravém bolest a každé prso cítím jinak, jedno jako by mi neustále někam "ujíždělo", zajímalo by mě, zda mám šanci na opravu,zda jde i takovou práci opravit a vrátit mi sebevědomí..

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 23. 11. 2015
Nejlepší odpověď
Dobry den, no bohuzel dle obrazku prsa nevypadaji pekne. Dle meho nazoru je implantat vlozen pod svalem a to asymetricky, takze vysledek je takovy jaky je(((.Zkuste se domluvit se svym chirurgem na oprave.Hodne stesti dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den.Mohu vás taky pozvat na konzultaci,při níž se dá lépe posoudit co se s tím dá udělat. Zdraví Mudr. Šulcová Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 28. 11. 2015
Pokud Vám operater řekl, že je vše v pořádku, pak bych doporučil zobjektivizovat situaci na jiném pracovišti a pak situaci řešit. Dle fotky určitě došlo k eleavaci implantátu a ta se měla řešit hned po operaci. Nemuselo to být hned operativní cestou, ale konzervativně - masážemi někdy implantát sesunout. Nyní to vypadá už jen na chirurgický postup.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 24. 11. 2015
Dobrý den , vždy se dá vše řešit. Já osobně bych Vám doporučil nejdříve sono prsou, a poté bych postupoval dále dle nálezu. Dle fota a k Vašim bolestem bych se příkláněl k tomu, že Vám vznikla výrazná kapsulární kontraktura. Pokud chcete, rád s Vámi vše osobně proberu při konzultaci, která je u mne zcela zdarma. Zustavam s pozdravem, MUDr. Paulis
WhatsApp
Praha . 23. 11. 2015
Dobrý den, myslím, že by hodně pomohlo implantát v levém prsu posunout dolů a snížit podprsní rýhu na úroveň pravého prsu. Tím by se odstranilo velké vyklenutí v horní části prsu. Tím se samozřejmě může korigovat tvarová asymetrie, ale asi se mnoho neovlivní různé pocity v obou prsou. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Zvětšení prsou - závodnice silového trojboje

klarka905012
klarka905012
4. 5. 2020 · Poslední odpověď: 11. 11. 2020

Dobrý den, mám dotaz ohledně zvětšení prsou. Jsem aktivní zavodnice silového trojboje, takže cvičím s těžkými váhami skoro každý den. Pro představu dokážu dát na benchpress okolo 80kg. Dlouho také uvažuji o zvětšení poprsí, ale jde mi o to, zda se budu moci po operaci někdy v budoucnu k tomuto sportu vrátit. Je mi jasné, že zahojeni bude trvat dlouho a nemám problém necvicit benchpress klidně rok. Jde mi o to, zda potom bude možné se k silovemu sportu vrátit a popřípadě zvedat zase tolik? Popřípadě zda tam bude nějaké riziko prasknutí... Atd? Zahraniční silové sportovkyně tento zákrok prodělali, tak mě zajímá jestli je to tolik rizikové. Při tomto zákroku mi na ceně nezáleží, jde mi o kvalitu a zdraví. Děkuji za cenné rady ?

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Libor Kment
Praha . 12. 11. 2020
Nejlepší odpověď
Odpovědi na Vaše otázky naleznete v tomto videu:
https://www.estheticon.cz/video/7-dulezitych-otazek-o-zvetseni-prsou-a-sportu
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi