Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nesouměrnost prsou a pojišťovna

Uzivatel
10. 4. 2007 · Poslední odpověď: 16. 2. 2012

Dobrý večer, zajímalo by mne, jestli je zvětšení prsou vhodné, i když mám rozdíl mezi pravým a levým prsem cca jednu velikost. Tato nesouměrnost je zřetelná i na první pohled a dělá mi problémy i co se týče spodního prádla. Je mi 24 let, děti zatím nemám a paní gynekoložka mi sdělila, že už se velikost nesrovná. Doporučila mi plastickou operaci a zároveň mi sdělila, že v tomto případě by mi mohla část zákroku hradit pojišťovna, je to možné? Jak se postupuje při operaci, pokud se vezme v úvahu velmi patrná nesouměrnost? Lze nechat zvětšit pouze jeden prs? A nakolik takovýto zákrok vyjde? Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 11. 4. 2007
Nejlepší odpověď
Evo,v tomto věku doporučuji řešit asymetrii zmenšením většího prsu přip.modelovat obě.jen tak se dosáhne stejného tvaru a velikosti,je zaručeno,že se v těhotenství budou prsa chovat stejně,co se neděje pokud jsou vloženy různé implantáty.Pokud po rovnání prsou je velikost nedostatečná je možno vložit stejně velké implantáty.moje pracoviště nemá na tento výkon smlouvu s pojištovnou.Cena výkonu je okolo 25tispřípadné vložení implantátů plus 24tis.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jan Doskočil
Hradec Králové . 11. 4. 2007
Dobrý den. Pojišťovna může hradit operaci pouze pokud se provádí jednostranná redukční mammoplastika - to znamená, pokud se zmenšuje větší prs tak, aby se velikostí a tvarem podobal prsu menšímu. Zvětšování prsu pojišťovna nehradí. Pokud si necháte jednostranně vložit implantát (případně vložit implantáty různé velikosti do obou prsů), počítejte s tím, že prsy budou stejné pouze co do objemu. Jejich tvar se může i dosti výrazně lišit. S pozdravem MUDr. Jan Doskočil, SANUS Hradec Králové.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 11. 4. 2007
Augmentací - tedy vložením implantátů - se jistě dá dobře vyrovnat případná asymterie a takové operace provádíme poměrně často. Jsem si témeř jist, že žádná pojišťovna Vám tento výkon, který je považován za kosmetický, neuhradí. O všem dalším Vám mohu říci až po Vašem vyšetření.Zdraví Dr Svoboda
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
11. 4. 2007
Dobry den Evo. Lze zvetsit jen jeden prs, popripade oba a rozdilou velikosti implantatu. Cena za zveteseni obou je na nasem pracovisti cca 50000,-Kc. Za jeden pak cena cca polovicni. PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 11. 4. 2007
Dobrý den, děkuji za dotaz. Tedy, lze zvětšit pouze jeden prs a cena se odvíjí od užitého implantátu. Na další otázky Vám dokážu odpovědět až po konsultaci. Nashledanou, Dr. Remeš, ********, SANUS HK
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zmenšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2012
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 4. 2017
Zmenšení prsou
97 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2019
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2022
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 1. 2013
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 5. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi