Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Šance na schválení zmenšení prsou pojišťovnou

Tereza066
Tereza066
4. 4. 2017 · Poslední odpověď: 6. 4. 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaká je šance na schválení pojišťovnou. Je mi 22 let a velká prsa mám od základní školy, kdy to mělo a stále má velký vliv na moji psychiku. Měřím 166cm a vážím cca75kg, prsa mam velikosti 85F. Trpim kazdodenimi bolestmi hlavy a zad. Omezuje mě to v mojí práci. Termín operace mám 10.5. v Brně, ale ještě ji nemám schválenou pojišťovnou. Mám jednoznačná doporučení ze zdravotních důvodú od ortopeda, neurologa, utz prsou, rhb, gynekologie a plasticke lekarky, která mě bude operovat. Myslíte, že tu je šance na schválení? Pojišťovnu mám VOZP. Děkuji za názor a přeji hezký den.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová
Vysoké nad Jizerou . 5. 4. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den , velká prsa sama o sobě indikací nejsou .
Například jsou ženy, které podstupují zvětšení prsou implantáty do velikostí ještě větších než udáváte vy . Pokud by velká prsa sama o sobě dělala ženám problémy - bolesti hlavy a podobně , tak bychom my, jako plastici podobné operace nedělali , nebo dělat nesměli .
Musí být jasný zdravotní problém , který může být způsobem i vaším špatným držením těla , necvičením , typem práce a podobně . A to všechno se napřed musí pořešit konservativně .
Pojišťovna pracuje s penězi plátců daně , například i s mými penězi . A já chci platit ze solidarity jen tomu, kdo je na tom zdravotně špatně . Takto se na to musí dívat i zdravotní pojišťovny .
Pokud i v případě neschválení pojišťovnou jako výkon hrazený ze zdravotního pojištění jste si jista ,že pouze menší prsa vyřeší vaše problémy, vždy si můžete vzít půjčku a operaci podstoupit v placeném režimu .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 5. 4. 2017
Dobrý den, dle Vašeho popisu si myslím, že máte velkou šanci na schválení zákroku Vaší zdravotní pojišťovnou. S pozdravem Dr.Horyna Pavel
MUDr. Radek Lhotský
Trutnov . 5. 4. 2017
Dobrý den, předně byste měla podstupovat neoperační léčbu svých objektivních problémů s páteří atd. které vám velké prsy způsobují. Toto musí probíhat nějakou dobu a nemělo by jít jen o jednorázové doporučení bez předchozí léčby. Velké prsy jsou jistě příčina potíží, ale pokud žádnou léčbu nepodstupujete, veřejné zdravotní pojištění to uhradit nemusí. Je vždy na rozhodnutí pojišťovny jak se k tomu postaví, může to bez léčby odmítnout. Už se mi to stalo. Dr Lhotský
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Zmenšení prsou
97 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2019
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2012
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 6. 2017
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2014
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2014
Zmenšení prsou
19 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 4. 2013
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi