Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Od kdy opalovat jizvu?

Uzivatel
4. 4. 2007 · Poslední odpověď: 6. 4. 2007

Dobrý den, pan doktor Lucák napsal, že jizvu u dvorce je vhodné opalovat, aby nezůstala bílá, mám k velkým a bílým jizvám sklony, od kterého dne či týdne od operace se tedy opalování doporučuje? děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 6. 4. 2007
Nejlepší odpověď
Jak vidíte, co hlava , to jiný názor . Jizvy se opravdu kvůli pigmentaci nemají opalovat, aby nezhnědly. Naprostá vyjímka jsou však práve jizvy ve dvorcích. Zde není vhodné, aby zůstaly bílé, proto doporučuji svým pacientkám, aby jakmile je jizvy zcela zhojí ( tak 2-3 týdny),aby je začaly co nejdřív opalovat. A čím více zhnědne, tím v tomto případě lépe. Ach jo - to je zmatek,co ? Držím Vám palce apřeji co nejméně nápadnou jizvu. Zdravím MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 4. 4. 2007
Já rozhodně opalování jizev nedoporučuji. Ale zkuste to a dejte mi vědět.
Zdraví Dr Svoboda
MUDr. David Tomášek
Praha . 4. 4. 2007
Zajímavý názor, opalovat jizvu, máte li bílou kůži. V zánětlivém prostředí,což hojení je je větší počet buněk, které sbírají pigment a zůstávají fixované v místě zánětlivého procesu, tedy v jizvách. Jizvy jsou však převážně tmavší, nebo naopak jejich okolí. V praxi to znamená, že se rozhodně nedoporučuje chodit na slunce, nebo do solárka, neboť je nebezpečí trvalých pigmentací. Proto jsou ambulance estetických pracovišť v létě prázdné, neboť se neoperuje kvůli sluníčku, potažmo následujícím pigmentacím. V Praze a v Pardubicích, kde operuji je to takto, ale vím, že podobný problém je i na Maiami(/tam neoperuji). Ve Slezku jsou podmínky patrně jiné, ale spíše se domnívám, že jste to špatně pochopila...... S pozdravem Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 4. 4. 2007
Dobrý den, děkuji za dotaz. Opalování jizvy doporučuji v případě periareolárního řezu při zvětšování prsů. A to čím dříve, tím lépe. Nashledanou, Dr. Remeš,

Související dotazy

Rýma před operací prsou

any01
any01
26. 2. 2019 · Poslední odpověď: 27. 2. 2019

Dobrý den, v úterý 26.2. jdu na augmentaci. Od včerejška mám rýmu a mírný kašel, u lékaře jsem nebyla. Ráda bych se zeptala, zda je to důvod k odložení operace? Předem děkuji za odpovědi.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 27. 2. 2019
Dobrý den,
obraťte se na svého operatéra, který danou situaci posoudí a rozhodne zda je důvod k odložení operace.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
www.yesvisage.cz

Asymetrická prsa po augmentaci

nojami
nojami
9. 5. 2016 · Poslední odpověď: 11. 5. 2016

Dobrý den chtěla bych poprosit o názor zda je normální že mám po augmentaci od začátku jedno prso docela dle mého viditelně menší jestli to souvisí s tvarem pred operaci.Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 11. 5. 2016
To je v pořádku, rádo se stalo.
Dr.Horyna Pavel
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Mikrodermabraze
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2012
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Odstranění jizev laserem
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2017
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2018
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 5. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2009
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2019
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi