Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy otěhotnět?

hanka24
7. 6. 2009 · Poslední odpověď: 9. 6. 2009

Dobrý den,zajímá mě,za jak dlouhou dobu po augmentaci mohu otěhotnět? Mám uložení pod sval.Děkuji.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 9. 6. 2009
Vážená slečno,
z čistě teoretického medicínského pohledu můžete otěhotnět po augmentaci tak po 3 měsících. Pokud se tak stane je pravděpodobné, že kosmetický efekt operace bude značně graviditou a laktací narušen. Nikdo nedokáže předpovědět, k jakým změnám na všech tkáních poprsí dojde. Tyhle věci by se měly, pokud možno, seriozně plánovat, vše do detailu prodiskutovat s plastickým chirurgem v rámci konzultačního vyšetření.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 6. 2009
Otěhotněla mi pacientka 3 měsíce po augmentaci a bez problémů. Jedna byla dokonce těhotná při operaci a zjistili jsme to až 2 měsíce po operaci a dobře to dopadlo, kojila normálně. Nicméně bych to plánovitě neriskoval a doporučuji ne dříve než rok po augmentaci. Pro jistotu. Provádím augmentace už od počátku devadesátých let, viděl jsem již mnoho a na základě svých zkušeností jsem již konservativnější než kolegové. Ty Vaše prsa za to stojí. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 7. 6. 2009
Dobrý den, pokud jste neotěhotněla ještě těsně před operací tak to až tak důležité není. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 7. 6. 2009
Dobrý den. Aby byl organismus v pořádku, tedy alespoň po 3 měsících od celkové narkosy. Jinak záleží na tom, jak dlouho nechcete riskovat výsledk operace, protože nikdo nedokáže odhadnout, jak budou prsy vypadat po ukončení kojení. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Podprsenka s kosticemi 9 týden po zvětšení prsou?

anonymous460852
anonymous460852
18. 5. 2017 · Poslední odpověď: 22. 5. 2017

Podprsenky po Augmentaci + modelace dvorců ...s kosticemi ano či ne? Dobrý den jsem 9týden po Augmentaci + modelace dvorců a začala jsem nosit klasickou podprsenku bez kostic .A má otázka zní , mohu nosit cca na půl dne i s kosticemi?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 19. 5. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, záleží na způsobu operace, umístění implantátů, současném stavu... faktorů je mnoho. Hlavně by jste měla oslovit Vašeho lékaře, který toto vše zná. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2017
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 3. 2015
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 9. 2007
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi