Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Přirozená prsa, ne kulaté míče

Pettra89
Pettra89
18. 5. 2017 · Poslední odpověď: 7. 6. 2017

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda v mém případě docílit prsou jako na druhém obrazu, ale v menším provedení? Moje představa je něco mezi plnymi dvojky. Na obrázku kulatý implantát, vysoký profil, 390 ml, líbí se mě přirozenost prs. Mě byl navrhnuty anatomicky, velikost 300-320 ml. mám 170cm a 52 kg, pod prsy 72 cm, dost mě lezou na hrudi žebra a obojím se toho, že moje prsa budu jako na posledním obrázku, jsou to anatomické implantáty 330 ml. Nelíbí se mi velká mezera mezi prsy a dle mého názoru jde dost poznat že jsou v prsů implantáty. Myslíte že by bylo lepší dát menší implantáty než 300ml? Děkuji za názor

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová
Vysoké nad Jizerou . 19. 5. 2017
Nejlepší odpověď
Implantát nezmění pozici prsou , pokud máte prsa hodně od sebe a tedy dvorce hodně od sebe , po augmentaci budete mít totéž , ale ve velkém . .
Na přirozený vzhled má vliv to, kam se implantát dává a jaké je okolí .a samozřejmě velikost , Ovšem na vyzáblém hrudníku bude nápadný implantát i velmi malé velikosti . Ale toto je potřeba probrat s operatérem, abyste byla nakonec spokojená .

Zdravím , dr Schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Je to velmi prosté , udělejte si terčíky o průměru cca 10-11 cm, nacentrujte na dvorec tak, aby byl dolním okrajem na středu terče, přilepte, pak si vezměte měkké prádlo a zkuste si dát do košíčku plastikový sáček, naplněný vodou na vámi požadovaný objem implantátu, tak aby seděl na přilepeném terčíku, přes to vezměte elastické triko, které je vám skutečně akorát, tedy ani malé ani příliš velké, no a pak už se jen podívejte do zrcadla, jestli vám to vyhovuje...nezapomeňte prosím nejen na zákonitý důsledek tedy dočasnou životnost cizího tělesa ale také na jejich rizika a komplikace.. přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 5. 2017
Jste prostě velmi štíhlá a podkoží je tak nízké, že celý tvar implantátu je vidět. Základ pro prsa je daný a nelze prsa bez plastiky více centralizovat.Muse by se posunout i dvorec.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 5. 2017
Oboje prsa na fotce jsou míče proto že byly u velmi štíhlé žerny zvoleny nejspíše kulaté a hlavně veliké implantáty Dále též záleží na tom, zda jsou prsa od sebe přirozeně. Záleží na posici dvorců, výšce žlázy a podobně. Musí se to vidět.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na ************, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 19. 5. 2017
Dobrý den, přirozenost prsů je spíše ve velikosti implantátů. Ani anatomický příliš velký implantát nepůsobí přirozeně. A rovněž ani extra velké implantáty prsa k sobě mnoho nepřiblíží.neboť je nutné respektovat anatomii prsu a vložit je tak aby prsní dvorec byl na vrcholu. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Augmentace vykojených prsou

Veronika633535
Veronika633535
5. 1. 2018 · Poslední odpověď: 9. 1. 2018

Váš dotaz: Dobrý den, prosím Vás o radu. Takhle vypadaji moje prsa po třech letech od té doby co jsem kojila. Ráda bych se cítila zase jako žena chtěla bych podstoupit augmenataci prsu jen nevim zda to bude stacit nebo bude nutna i mamaplastika s implantáty. Moc dekuji za vase nazory rady.

odpovědí (11)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Libor Streit, Ph.D.
2 adresy v Jihomoravský kraj . 6. 1. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
také se domnívám, že byste měla být spokojená po klasické modelaci prsou. Pokud byste přeci jen uvažovala i o zvětšení, tak bych doporučil doplnit objem prsou přenosem tuku, tedy Vaši vlastní tkání na místo implantátu. Odběr tuku se přitom provádí liposukcí z míst, kde je v nadbytku. To je možné provést v rámci jedné operace (modelace prsou s augmentací tukem), anebo s časovým odstupem od klasické modelace.
S pozdravy
Libor Streit
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 8. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 10. 2019
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 11. 2019
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2009
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi