Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Implantáty se usadily moc vysoko

Martina428455
Martina428455
2. 12. 2016 · Poslední odpověď: 6. 12. 2016

Dobrý den,

v pondělí tj. 28.10 2016 jsem podstoupila augmentaci prsů. Byli jsme domluvení na operaci metodou dual plane, velikost implantátu měla být 420 - 480ml kulaté, střední profil. Vše probíhalo v pořádku, pan doktor říkal že na sále vše probíhalo bez komplikací, pouze že se nakonec rozhodl podle sizeru dát mi 500ml. (což je na 162 cm postavu opravdu hodně) do tří dnů po operaci se stalo to, že z nějakého důvodu který mi není znám mi implantáty vyjely nepřirozeně vysoko skoro až ke klíční kosti, jsou dost bolestivé, tvrdé, nejdou zpátky,moje samotná prsa jsou defacto pod nimi. Na první kontrole tj. dnes 1.12 mi pan doktor řekl že to není dobré, že jsem měla od začátku špatnou velikost podprsenky a že vzhledem k tomu na mě byla kontraproduktivní. Že se tohle ale s implantáty někdy stává a že sval který je teď v křeči by měl ty implantáty pustit časem dolů do požadovaného tvaru, na to mi obvázal prsa obvazem protože podprsenka mi neseděla, dal mi na ně stahovací pás který prsa tlačí dolů a poslal mě domů. Chtěla jsem se zeptat zda-li to bude opravdu dobré a prsa o tolik klesnou, mám opravdu strach co se stalo a jestli to není velká komplikace. Taky doufám že tím že se implantáty usadí do správné polohy se prsa i trochu zmenší, protože teď vypadají opravdu až moc velké, neforemné tvrdé a v úplně nepřirozené poloze. Děkuji za každou odpověď. S pozdravem Martina

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 3. 12. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
500 ml je opravdu velký implantát. Nicméně pokud jste souhlasila s 480 ml a nyní Vám 500 mlpřipadá příliš moc, tak rozdíl je 20 ml. Tedy asi obsah polévkové lžíce, což při celkovém objemu 500 ml je téměř zanedbatelné. Při takto velkém nejen obejmu ale i váze /500g/ implantáty zcela jistě poměrně rychle poklesnou a klesat i budou v budoucnu. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 6. 12. 2016
Pokud jsou prsa pokleslá, tak žádný typ augmentace, tedy ani vložení dual plane tato nezpevní. Implantát pouze doplní objem a opravdu jen trochu může podepřít prsní dvorec a lehce jej pozdvihnout. Ale znovu je nutné říci, že pokud píšete, že prsa byla dost povislá, tak augmentace toto nezmění. Velký implantát více doplní objem, ale vytvoří těžší prso, které bude rychleji svou vahou poklesávat. Zvednout pokleslá prsa může pouze modelace, jak ale píšete za cenu jizev. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 12. 2016
Dle fota to nevypadá špatně, masírujte dle rady operatéra. Je to brzo na hodnocení, jediné co bych kritizoval je přehnaná nepřirozená velikost...Ale kdo chce kam tak mu tam pomáháme :-)
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 12. 2016
Implantáty máte opravdu veliké. Mimochodem tak veliký vnitřní sizer ani nemám... Nepodléhejte však panice, měla byste provádět masáže ráno večer. Měl by Vás poučit operatér. Nevím jak je to vysoko ale někdy se stane, že se to masážemi může konservativně (tedy bez reoperace) upravit. Na chirurgické řešení, kterým lze vše upravit je vždy času dost.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
20 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 5. 2013
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 3. 2015
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2013
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2016
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2009
Facelift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi