Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Spaní v podprsence

Anonymní
luca34010
28. 7. 2010 · Poslední odpověď: 2. 8. 2010

přeji hezky den všem.chtěla bych se zeptat jak dlouho doporučujete spát v podprsence po zvětšení prsou?ještě bych měla prosím jeden dotaz,jsem rok po zvětšení prsou a tak měsíc mě pobolívá jedno prso,byla jsem na kontrole u svého lékaře a řek že nevidí žádné změny,ale prso pořád bolí,nemám si nechat udělat ultrazvuk?nemohu mít třeba zánět?a muže se po roce udělat dvojité prso?moc děkuji za váš názor!

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 2. 8. 2010
Dobrý den, v podprsence doporučuji spát 4 týdny. Ohledně zánětu - rok po operaci jistě nelze zánět z nějakých příčin vyloučit, ale je to velmi málo pravděpodobné. Pokud by byly známky akutního zánětu, bylo prso zvětšené, červené a bolestivé a v takovém případě by žádný zodpovědný operatér neobjednal pacientku na nějaký termín, ale pozval by ji na kontrolu okamžitě. Bolesti po roce mohou být i z počínající tvorby kapsuly. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 30. 7. 2010
Vážená slečno,
svým pacientkám po augmentaci doporučuji důsledně nosit speciální podprsenku po augmentaci po dobu 1 měsíce. Ve druhém měsíci po operaci pouze při velkém fyzickém zatížení. Pokud není příčina potíží po roce objasněna, měla byste projít, pro jistotu, ultrazvukovým a případně mammografickým vyšetřením. Akutní zánět patrně nehrozí, to by byl průběh potíží velmi bouřlivý a stav velmi vážný. Tzv. dvojité prso, snad vzniklé po roce, je věc značně neobvyklá a určitě by se k tomu a k příčině vzniku měl vyjádřit Váš původní operatér. Bez alespoň fotografií je opravdu velmi těžké se vyjádřit.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 7. 2010
Zánět prsu je nepravděpodobný, i když jsem jej u jedné své pacientky za 20 let praxe zažil, po letech od operace a neměl na to vliv implantát. Rozhodně mammologické vyšetření je vhodné. Podprsenky po augmentacích doporučuji vzácně a tak na měsíc po operaci. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 28. 7. 2010
Dobrý den. Ano, vyšetření mammologem je na místě. Prádlo na noc svým pacientkám 6 týdnů. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 5. 2019
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 4. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi