MUDr. Jan Bafrnec

MUDr. Jan Bafrnec

Žádné recenze
Ohodnotit
Italská 69 , Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jan Bafrnec
MUDr. Jan Bafrnec
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jan Bafrnec působí na jedné z největší a nejmodernějších klinik v České republice Klinika YES VISAGE. Jeho specializace je odstranění žilek a cévek a cévní chirurgie.

MUDr. Jan Bafrnec v roce 2007 úspěšně odpromoval na Karlově Univerzitě v Praze obor všeobecné lékařství. O několik let později atestoval v oboru chirurgie a cévní chirurgie a ve svém vzdělání se zaměřil na onkovaskularní chirurgii a laparoskopii. Nadále se MUDr. Jan Bafrnec velmi iniciativně účastní tuzemských i zahraničních školení, odborných seminářů a kongresů. Od roku 2008 se jako výzkumný lékař věnuje klinickým studiím nových léků a na I. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze působí jako pedagog.

MUDr. Jan Bafrnec je velice známý, uznávaný a zkušený cévní chirurg a specialista na odstranění žilek a cévek a na konturaci těla.

Svoji praxi začal již v roce 2007 jako lékař v okresní nemocnici v Lounech kde působil na oddělení chirurgie. Od roku 2011 až dodnes asistuje na transplantační chirurgii v IKEMu na Chirurgické klinice Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady (FNKV). Na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy pracuje jako odborný asistent a od roku 2012 je MUDr. Jan Bafrnec reprezentačním lékařem ve Fotbalové asociaci České republiky.

MUDr. Jan Bafrnec také provádí jednodenní laparoskopickou chirurgii a to na různých soukromých klinikách a ambulancích po celé České republice, kde společně s kolegy z chirurgického oboru již úspěšně odoperovali stovky pacientů.

MUDr. Jan Bafrnec je součástí profesionálního týmu Kliniky YES VISAGE v centru Prahy kde je jeho specializací odstranění žilek a cévek, cévní chirurgie a další techniky.

Klinika YES VISAGE je jednou z největších pracovišť kde si na jednom místě vyberete ze zákroků estetické nebo preventivní medicíny, plastické chirurgie nebo dermatologie. Kliniky YES VISAGE se nachází jak v České republice tak na Slovensku s pobočkami v Praze, Ostravě, Brně a v Bratislavě. Veškeré kliniky YES VISAGE disponují nejmodernějším vybavením, nadstandardní péčí a špičkovou technologií. 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.