Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Špatně uložené implantáty

Leona86
Leona86
20. 4. 2017 · Poslední odpověď: 7. 5. 2017

Dobrý den, Jsem 3 roky po augmentaci prsou implantáty. Prsa mám ale velmi daleko od sebe a implantat je tak ze strany viditelny. Procetla jsem diskuze zde na webu, jak ma spravne ulozeni vypadat a dvorec opravdu na stredu implantatu neni. Kdyz se na sebe podivam do zrcadla, nejsou implantaty ani zvetseni vubec videt. Prijde mi, ze mam prsa zvetsena jen na strane (a viditelny okraj implantatu). Kolik by stála oprava a "posunuti" implantatu blize k sobe? Mam 560 ml pod sval. Dekuji za odpoved Leona

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 4. 2017
Nejlepší odpověď
To takto nelze říci co je problém. Nejdříve si zajděte za svým operatérem, ten ví nejlépe "jak to vypadá uvnitř" a i cena korekce by měla být přístupnější. Jinak si objektivizujte situaci u jiného ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 4. 2017
Já si klientky kontroluji po týdnu 2x po operaci, pak po měsíci a 3 měsících, mám-li jakékoliv pochybnosti tak i po půl i po jednom roce s eventuálním vyšetřením UZ.
Ovšem pokud Vás operatér odmítl už jen zkontrolovat, pak by to byl jeho velmi špatný neprofesionální přístup. Jedná se vůbec o plastického chirurga? A vůbec lékaře ??? Na to je nutné se ptát už před operací.
Bylo to levnější, že? Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 21. 4. 2017
Dobrý den, jak píše kolega Tomášek, od počítače bez vyšetření se nedá vyjádřit k dané situaci ani k případnému řešení. Ale 560ml je opravdu hodně velký implantát, který svou vahou se jistě může podílet na povolení prsu a posunu implantátu do stran. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 3. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2015
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2008
Sklerotizace
Žádné odpovědi
Vaginoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 8. 2018
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2017
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 3. 2017
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi