Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rhinoplastika - špatné dýchání

Terezz
13. 11. 2022 · Poslední odpověď: 15. 11. 2022

Dobrý den, Před 5 dny jsem podstoupila kompletní rhinoplastiku, stále nemůžu moc dýchat. Nos je ucpaný a mám pocit, jak kdybych měla rýmu. V nose se mi tvoří, když to řeknu natvrdo “nudle” . Vím, nemůže se minimálně týden po operaci smrkat., ale dost mě to trápí a mám pořad otevřou puse celý den, tak celou noc. Chtěla jsem se zeptat, jestli je vše v pořádku a patří to k tomu nebo, jestli jsem nemohla třeba onemocnět.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Vážená slečno, 5 dnů je velice krátká doba to, co popisujete je přirozený stav. Sliznice se v této době dohojuje, tedy je možno uplatnit klasickou léčbu jako u rýmy- aplikovat Nasivin spray. Předpokládám, že dojde ke zlepšení stavu.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 16. 11. 2022
Dobrý den,
nyní je nutné nosní průduchy čistit pomocí štětiček, můžete nosní sliznice zavlažovat pomocí spreje - třeba s Vincentkou. Pokud jsou zde i tvrdší krusty, pak použijte vaselinu, kterou vetřete pomocí štětiček na nosní sliznici, krusty se asi po 30 minutách lépe odloučí při dalším čistění. Vaše pocity jsou zcela normální, neboť sliznice je velmi oteklá. To je zcela běžné. Postupně i otoky zmizí, ale chce to čas, minimálně dobu, kdy máte dlahu.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 1. 2016
Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2017
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2008
Sklerotizace
Žádné odpovědi
Vaginoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 8. 2018
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2017
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 3. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2017
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2022
Microneedling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 9. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi