Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Stahování prsou k sobě

Miumiucz
22. 2. 2013 · Poslední odpověď: 23. 2. 2013

Dobrý den, jsem pár dnu po augmentaci prsou. Dostala jsem 300ml pod sval. zda se mi ze prsa mam celkem dal od sebe i pres stahovaci podprsenku co jsem v nemocnici dostala. Kamaradka mi rikala ze mi ji doktor doporucil co nejvic prsa stahovat k sobe,ze 1.mesic to nosila nepretrzite a ted ma prsa 0,5cm u sebe. je to mozne nebo je to tim ze je tak mela i pred op. pomuze mi to a je to vubec zdrave? dekuji za odpoved.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
bez fotografie nebo klinického vyšetření se to dá těžko posoudit. Měla byste se obrátit na svého operatéra, ten vám může nejlépe poradit.
Přeji hezý den
M. Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 22. 2. 2013
Stahování prsou k sobě před zahojením kapsy rozhodně nedoporučuji.Operater Vám vytvořil dutinu pro implantát,pokud budete tahat prsa k sobě,tam není místo vypreparováno/pro upon svalu/tak dojde k zůžení dutiny a v budoucnu k vrásnění a záhybům na implantátu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 22. 2. 2013
Při augmentaci se vytváří dutina tak, aby prsní dvorec byl na vrcholu nového prsu. Posunováním prsů, nebo spíše implantátů k sobě může naopak dojít k nepříjemné situaci, že prsní dvorec bude mimo střed prsů a bude v zevní části prsů. Proto jakékoliv posunování implantátů spíše nejdřív konzultujte s Vaším lékařem. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Dotažení kompresní podprsenky 4dny po

Liga
Liga
1. 7. 2020 · Poslední odpověď: 8. 7. 2020

Ahoj ráda bych se zeptala, jsem 4 den po augmentaci polytech anatomicky vysoký profil 380ml pod sval. Mam kompresní podprdu Lipoelastic a zapnuta mi byla prvně na první řadu háčků, ovsem me se uz zda ze je mi volnější a total ze se mi obcas rozepne a to fakt jen lezim, mam tedy i ten Čupr pohodlný pas ? . Dotaz je takovy kdy ji mohu utáhnout? Zkusila jsem si to dat na dalsi radu a je mi to pohodlne ?‍♀️ Nemam jedinou modrinu a otok mi prijde ze snad taky ani ne, prsa mi vyplnili o to co mi deti sezrali ? s výsledkem jsem spokojena ? z sáčku od čaje mám zase ?? jak pred detmi

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 7. 2020
Komprse prsů je vždy pozitivní záležitost i s implantáty je dobré si chránit prsa kvalitní podprsenkou...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 4. 2013
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2015
Mastektomie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 4. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi