Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Těhotenství po augmentaci

kikipetra16
31. 8. 2010 · Poslední odpověď: 1. 9. 2010

Dobrý den,přemejšlím o zvětšení prsou a chtěla jsem se zeptat jak dlouho po porodu a před těhotenstvím se tento zákrok nedoporučuje? Jsem 15 měsíců po porodu a zatím další těhotenství v plánu nemám,ale zajímá mě jak dlouho je to nevhodné. Děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den, možnost uskutečnění operace - augmentace prsou doporučuji rok po ukončení kojení dítěte. Dobu mezi operací a následným otěhotněním si pak zvolíte sama, protože finanční investice do operace je Vaše a tvar prsou s implantáty po dalším těhotenství a kojení se může (ale také nemusí) změnit.Zdraví MUDr. Šulcová Hejnalová Eleganz Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 8. 2010
Status optimální doby k augmentaci je relativní. Obvykle se řídíme dobou zralosti, což je rok od operace prsů stejně jako po ukončení kojení cca půl roku od poslední kapky mateřského mléka. Za posledních 20 let co augmentace provádím jdsem však již operaoval těhotnou ve třetínm týdnu těhotenství - samozřejmě bez vědoimí jak operatera tak pacientka a zjistili jsme to až někdy v 6 měsíci, neboť měla pacientka nepúravidelnou menses a žádné pocity a překvapení bylo na obou stranách, Jen já měl nervy, zdy se narodí zdravé dítě - narodilo, tedy bez problémů, zase jindy mi pacientka otěhotněla 2 měsíce po augmentaci a má nyní zdravé dítě i hezká prsa. Je to opravdu relativní, ale rozhodně, plánovala -li byste další těhotenství tak je lepší ten rok počkat.Určitě se obraťte se svým problemem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět i u nás. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 31. 8. 2010
Dobrý den,

na naší klinice doporučují plastičtí chirurgové operaci prsou podstoupit rok po ukončení kojení. Kdy se rozhodnete pro další těhotenství je samozřejmě na Vás, v případě, že byste plánovali další dítě je samozřejmě vhodnější počkat. Pokud se rozhodnete pro operaci před dalším otěhotněním, je potřeba vzít v úvahu změnu, jakou je doba těhotenství pro Vaše tělo i poprsí. Ráda bych Vám nabídla osobní konzultaci s některým z našich plastických chirurgů, kde se s ní budete moci poradit, vše Vám vysvětlí a zodpoví Vaše dotazy. Tato nezávazná konzultace stojí 300,- Kč. Pro její objednání jsem Vám kdykoliv ráda k dispozici na níže uvedených kontaktech.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 31. 8. 2010
Dobrý den. Svým pacientkám radím nejdříve půl až 1 rok po ukončení kojení. Dobu mezi operací a těhotenstvím si určete sama podle toho, jak dlouho chcete mít jistotu nezměněného pooperačního výsledku. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2018
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Modelace prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 10. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2024
Zvětšení prsou
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2012
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 9. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi