Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vysoká postava a implantáty velikosti 450ml

Barbora0987
13. 6. 2023 · Poslední odpověď: 20. 6. 2023

Dobrý den, ráda bych se zeptala na další názory. Jsem vysoká, měřím 183 cm. Mám širší ramena, hrudník i boky od přírody, ale jsem štíhlé postavy. Byla jsem již na dvou konzultacích( pokaždé na jiné klinice) a nejprve mi bylo doporučena velikost 325 ml a na druhé 400, klidně i 450ml (na vizualizaci vypadají pěkně). Prsa jsem chtěla plnější B, nebo menší C. Překvapil mě takovýhle rozdíl a jsem trochu nejistá. Termín operace mám již naplánovaný, ale ještě bych se chtěla ujistit ve velikosti, zda těch 450 není moc. U menších implantátů se bojím abych neměla zase na hrudníku dvě malé kuličky daleko od sebe :)) Předem děkuji za všechny názory.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

vizualizace na počítači jsou velmi nepřesné, pokud máte nazkoušeno zkoušecími vložkami do podprsenky 450 ml a líbí se vám to, pak to klidně zrealizujte. Zapomeňte na sloveso "ujistit". Nikdo vás není schopen ujistit o tom jestli budete s volbou spokojená.

S pozdravem
Ivo Menšík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
vizualizace na počítači jsou velmi nepřesné, pokud máte nazkoušeno zkoušecími vložkami do podprsenky 450 ml a líbí se vám to, pak to klidně zrealizujte. Zapomeňte na sloveso "ujistit". Nikdo vás není schopen ujistit o tom jestli budete s volbou spokojená.
S pozdravem
Ivo Menšík
Body klinika Brno
FORMÉ Clinic
Praha . 14. 6. 2023
Dobrý den. Pokud by jste ráda měla plnější hrudník, nebojte se těch 400ml., vzhledem k vaší postavě. Bez fotek se nám radí ale o něco hůř, Nevíme, jaké máte prsa teď. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, pokud nejste hubená modelka měřící 183 cm, se domnívám, že objem 450 ml je pro Vás docela vhodný. Tohle se vždy posuzuje při konzultaci individuálně. Výsledek musí být hezký a přirozený. Aniž bych Vás znal, přikláním se k objemu 450 ml.
Mějte se hezky,
prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 14. 6. 2023
Dobrý den,
nelze jenom takto poradit bez fotek a bez konzultace, jeto velmi individuální, spíše se mi jeví ty implantáty příliš velké, výsledná velikost po zahojení bude mnohem větší než B-C.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2016
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 3. 2016
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 11. 2015
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2009
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 11. 2023
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2016
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2013
Liposukce
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 3. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi