Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Implantáty - 1000ml

mauss
25. 10. 2010 · Poslední odpověď: 25. 8. 2018

Hezký den jsem necelý rok po augmentaci,nosím 500ml mentor vysoký profil.Asi to zní zvláštně ale nemám velká prsa,chtěla bych vetší 4,před operací sem neměla nic prsa se musela vlastně vytvořit.. Ráda bych šla do větších implantátů,asi není běžné žádat 1000ml a bojím se že budu odmítnuta..

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 26. 10. 2010
Dobrý den,zašlete foto a svoji představu a já Vám poskytnu více informací.
Zdraví dr vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 26. 10. 2010
Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla osobní konzultaci s některým z našich plastických chirurgů, aby zhodnotil stav a vhodnost použití takových implantátů ve Vašem případě. Je důležité, aby Vám všem vysvětlil. Nezávazná vstupní konzultace stojí 500,- Kč, v případě realizovaného výkonu je z jeho částky tato sume odečtena.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o.
Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o.
Žádné recenze
26. 10. 2010
prajeme vam dobry den, predstavte si prosim litrovy sacok mlieka, na kazdu stranu hrudnika, a predpokladam, ze ziskate predstavu, co to obnasa looo cc, implantaty.
Napriek tomu, ze mam za sebou viac looo augmentacii, viac ako 425 cc, som neaplikoval, a moj dlhorocny priemer ju niekde okolo 290- 310cc. prsia maju byt prirodzene , a su sucastou celeho krasneho zenskeho tela, zamyslite sa prosim aj napr. nad tymto faktom, s pozdravom, dr d guba, primar odd plast chirurgie ULK, Bratislava,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 10. 2010
Výměna implantátů již z tak velikého objemu , jaký máte, určitě půjde, ale potvrdit to lze až po vyšetření kvality vaší tkáně, zda se nebude implantát vrásnit, zda bude kůže dostatečně silná. To, že si Vy myslíte, že prsa nejsou s implantáty 500ml dost velká však může někdo za veliké pokládat. Chce to hlavně vybrat si zkušeného plastického chirurga, oběhnout jich více, aby jste si zobjektivisolala situaci Vašich možností. Můžete se stavět také u nás. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 25. 10. 2010
Dobrý večer.
Věřím,že pokud budete trvat na velikosti implantátů,kterou uvádíte,najdete chirurga,který Vám vyhoví.Toho se nebojte.Měla by jste ale uvažovat a mít opodstatněné obavy,neli strach z komplikací a výsledného stavu s odstupem 1-2 let,když s největší pravděpodobnosti budete muset najít chirurga,u kterého budete muset podstoupit vynětí implantátů a modelaci pro pokročilou ptózu prsou.
MUDr.Jaroslav Hirňák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 25. 10. 2010
Dobrý den,

doporučuji Vám osobní konzultaci, při které lékař zváží, zda je u Vás reálné použít takto velké implantáty. Jde o to, aby se prsa dobře prokrvovala, není účelem např. odumření tkáně, pokles prsou apod. Uvědomte si prosím, že s takovou váhou budete žít a čím větší prsa, tím větší pokles časem nastává. Pokožka prsou může popraskat, strie se nedají opravdu ničím odstranit. Proto doporučuji osobní konzultaci a zvážíte veškeré klady a zápory.

S přátelským pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Praha . 25. 10. 2010
Dobrý den, velikost implantátu vždy hodně závisí na velikosti hrudníku, tedy objem pod prsy, neboť se vzrůstajícím objemem se rovněž zvětšuje i průměr základny implantátu. U někoho, kdo má velmi široký hrudník, nemusí být implantát 500 ml velký. Ale 1000 ml, to je velikost na které již není mnoho přirozeného a i velikost přesahuje rozměry prsní krajiny. Rovněž trvanlivost pevnosti takto velkého prsu je hodně krátká a pokud jste neměla žádná prsa jak píšete, musí být implantáty těsně pod kůží, tedy velmi viditelné a hmatné. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 25. 10. 2010
Myslím,že odmítnuta jistě nebudete...Je tu ale několik problémů.Není to tak zcela jednoduché si říct,chci tak a tak velké implantáty.To hodně závisí na anatomických poměrech hruníku a prsou.Dále implantáty Mentor,které používám již asi 15 let končí u velikosti 800 ml.Větší implantáty jsou již jen takové speciální plněné hadičkami jehlami přes kůži,které jsou nesmírně dražší a také u nich není vyloučeno prosakování.I když jsem velmi opatrný chirurg a dáváme na našem pracovišti nejčastěji implantáty velikosti mezi 250-350 ml, zrovna asi před 14 ti dny jsem měnil pacientce implantáty z velikosti 600 ml za 800 ml.Tedy je-li to reálně možné,proč ne?Ale všechno musí být velmi pečlivě zváženo.Chceme přece aby vše bylo ještě lepší a ne aby to naopak přinášelo nějaké problémy.Pokud pošlete přimo na můj mail foto Vašich prsů šikmo zboku a zepředu,mohu Vám alespoň orientačně napsat,zda se o větších velikosti dá uvažovat či nikolivS pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Posouzení augmentace bez konzultace

petisek
18. 10. 2013 · Poslední odpověď: 22. 10. 2013

Dobrý den mám dotaz chtěla bych podstoupit Augmentaci mám 21 roků 50kg.Chtěla bych vás poprosit o radu mám zhruba představu jaké prsa bych si přála je možné posoudit zda je to možné bez konzultace děkuji moc Petra

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 22. 10. 2013
Dobrý den, souhlasím s diskutujícími kolegy, prsa a přiložené fotografii jsou taková jaké chcete. Dle fotografie bez znalosti lokálního nálezu se operovat nedá....
S pozdravem...
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi