Trvanlivost výplně Juvéderm 3 a místa aplikace

Radmila
8. 12. 2014 · Poslední odpověď: 9. 12. 2014

Dobrý den. Mám dotaz, který je pro mne spíše zajímavý a hlavně, protože tomu nerozumím, se chci zeptat lékařů, kam patří Juvederm 3. Měla by to být výplň vrásek. Jde mi o to, jak a na co se používá a komu se může aplikovat. A hlavně jak dlouho asi vydrží....děkuji Radmila

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha · 9. 12. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Juvederm ultra 3 je kvalitní dermální výplň na bazi kysliny hyaluronové.Je v ní přídavek lidocainu,pro snížení bolestivého vjemu při aplikaci.Podle mého názoru je ho možné použít do nazolabiálních rýh,konturaci koutků rtů a v podstatě všude v periorální zoně.Je to starší typ výplně,takže životnost vidím cca okolo tři čtvrtě roku
Delší živostnost mají materiály řady Juvederm-Voluma,Volbella,Vollift,které mají jiný systém zasíťování-vycrosse.Samozřejmě je možná kombinace těchto materiálů podle individuální potřeby pacienta.
Hezké předvánoční období přeje Miroslava Pelechová.
Praha · 9. 12. 2014
Dobrý den,

Juvéderm 3 je velmi dobrá výplň obsahující kyselinu hyluronovou, používá se k vyplňování středně hlubokých vrásek, ke zvětšování rtů a zvedání koutků. Aplikace výplně je do kůže pomocí tenké jehličky, efekt je viditelný zhruba 6-12 měsíců.

Se srdečným pozdravem.
Lucie Jurtinová
Premium
Praha · 9. 12. 2014
Dobrý den,

Juvederm 3 je kvalitní dermální výplň na bázi kyseliny hyaluronové, která se používá především v obličejové části a to ke zvětšení rtů včetně zvýrznění kontur rtů a ke korekci jemných a středních vrásek a rýh.
Tato výplň v průměru vydrží 8-12 měsíců a může si ji nechta naaplikovat každý, kdo nemá alergii na složky výplně a nemá žádnou zdravotní kontraindikaci.
Krásné dny bez vrásek
přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
Premium
Praha · 9. 12. 2014
Dobrý den,

Juvederm 3 je starší typ výplně ze skupiny Juvederm, je měkčí takže se používá spíše na povrchovou korekci, dříve jsem ho používala hodně na zvětšení rtů, ale v současnosti používám raději v této indikaci Juvederm smile. Vydrží cca 6-8 měsíců i podle oblasti kam se aplikuje.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Praha · 8. 12. 2014
Dobrý den,
jedná se o klasickou dermální výplň, kterou je možné použít na decentní přidání objemu rtů, zvýraznění kontur rtů nebo jako výplň pro povrchové rýhy. Aplikovat ji lze komukoliv dle indikace, kdo není alergický na složky v této výplni obsažené. Dle mých zkušeností vydrží efekt zpravidla 8-12 měsíců, o něco méně, nežli Juvederm 4, či generace Volume či Volbela, které jsou jinak zasíťované.

S pozdravem MUDr. Helena Reisingerová

Klinika Mediestetik

Najít další otázky

Podobné dotazy

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Zeptejte se lékaře