Mesobotox - Revoluční neinvazivní ošetření bez injekcí a bez vedlejších účinků

Autor:

Aplikace Botoxu® pomocí injekcí patřila mezi první revoluční ošetření, které ovlivnilo svět estetiky – pleť zanechává napnutou a bez vrásek. S touto metodou jsou ale spojené možné nežádoucí vedlejší účinky a nepříjemný způsob aplikace.

Nyní přichází nové revoluční a zároveň šetnější ošetření bez vedlejších účinků– MesoBotox.

MesoBotox je nová technika, která dorazila z Francie. Jedná se o aplikaci látky podobné Botoxu® metodou neinvazivního mesoliftingu. MesoBotox je nejnovější způsob, jak se dlouhodobě zbavit vrásek v obličeji. Tato metoda byla již vyzkoušena na světové úrovni.

MesoBotox vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel, a tím předchází možným vedlejším účinkům spojených s aplikací botulotoxinu. Působí na pleť jemně, netoxicky, odstraňuje vrásky a předchází svalovým kontrakcím způsobených jinými typy ošetření.

Ošetření MesoBotox nabízí od 1.3.2011 výhradně společnost Dermic v rámci spolupráce s více jak 400 salony z celé ČR a SR.

bez jehel

Co je MesoBotox?

MesoBotox je inovativní technika, která za použití elektroporace a směsi s vysokým obsahem složky Argireline vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel a předchází případným nežádoucím účinkům botulotoxinu známého jako Botox®. Argireline® (acetyl hexapeptid) je patentovaná aktivní látka, která působí stejným mechanismem jako Botox®, ale na rozdíl od botoxu je mnohem bezpečnější a šetrnější. Další obsažené aktivní látky ( kyselina hyaluronová, kolagen, Tensine®, Polylift®, atd…) pleti dodávají hydrataci, pevnost a pružnost.

Jak ošetření probíhá?

Ošetření trvá 45 minut, během nichž provedeme peeling s ovocnými AHA kyselinami, což usnadní pronikání aktivních látek, které budeme následně nanášet pomocí techniky elektroporace.

Výsledky jsou viditelné již od prvního sezení, avšak výraznějších výsledků se dosáhne od třetího či čtvrtého ošetření.

before after

Pro dosažení vynikajících výsledků se doporučuje podstoupit 4 – 6 ošetření. Mezi ošetřeními je doporučeno nechat časovou prodlevu 7 – 10 dnů.

Jaké jsou výhody ošetření MesoBotox?

Hlavní výhodou je bezpochyby nepřítomnost jehel, což zaručuje bezbolestné a bezpečné ošetření.

Látka botulotoxin (Botox®) působí tak, že znehybní sval, což může mít za následek oslabení svalů v jiné lokalizaci nebo v jiné míře, než je předpokládán. MesoBotox na pleť působí jemně a předchází svalovým kontrakcím, takže nedochází  k nežádoucím následkům jako u Botoxu®.

Další výhodou je nižší cena tohoto ošetření oproti klasickému ošetření známého do dneška.

Klient se ihned po ošetření může zapojit do běžného života a nemusí dodržovat žádná zvláštní opatření jako je tomu v případě aplikace Botoxu®.

Indikace a kontraindikace

Ošetření se může provádět na jakémkoliv typu pleti, kromě pokožky s různými podrážděními, infekcí nebo pleti s kožním onemocněním. Ošetření se neprovádí u osob trpících některou z forem rakoviny kůže.

Vedlejší účinky

Díky bezpečné a šetrné aplikaci bez použití injekcí je riziko vedlejších účinků téměř zanedbatelné.

Ošetření MESOBOTOX je možné podstoupit od 1.3.2011 ve více jak 400 salonech z celé ČR a SR, které spolupracují se společností DERMIC.

Aktualizováno: 22.5.2013

Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Na ošetření botoxem chodím už šest let a práce paní primářky Pelechové mé očekávání splňuje do detailu. Pleť vypadá báječně, ale ne uměle. Působím mladistvě a odpočatě, ne jako vypolštářkovaný diblík. Největší pochvalou ... Více 

4 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní